Ново
Pureflow Hepa Cabin Air Filter PC5667HX | Се вклопува во 2023-04 Различни модели на Тојота, Субару, Лексус, Скион, Ланд Ровер, Понтијак, Јагуар

Pureflow Hepa Cabin Air Filter PC5667HX | Се вклопува во 2023-04 Различни модели на Тојота, Субару, Лексус, Скион, Ланд Ровер,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Дишете подобар воздух. Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација. Првата фаза е ХЕПА (воздух со честички со висока ефикасност), изграден со 99,97% медиуми за филтрација на ефикасност, дизајнирани за луѓе кои страдаат од алергии. Го освежува и го условува вашиот воздух во кабината. Втората и третата фаза на слоеви вклучуваат активиран јаглерод што може да запре опасни гасови како јаглерод моноксид и сулфур диоксид. Третиот слој се нанесува со сода бикарбона за да апсорбира лоши мириси. Неутрализирање на конечниот слој. 4 -та фаза на напредната технологија за филтрирање на Pureflow вклучува бакарни и сребрени јони кои го неутрализираат фино помош за испорака на најчистиот воздух. Компатибилен со Jaguar F-Pace, I-Pace, XE, XF, Land Rover Discovery, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar, Lexus CT200 H, ES300 H, ES350, GS300, GS350, GS430, GS450 H, GS460, GX460, HS250 H , Е F, IS250. Дишете подобар воздух. Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација. Првата фаза е ХЕПА (воздух со честички со висока ефикасност), изграден со 99,97% медиуми за филтрација на ефикасност, дизајнирани за луѓе кои страдаат од алергии. Го освежува и го условува вашиот воздух во кабината. Втората и третата фаза на слоеви вклучуваат активиран јаглерод што може да запре опасни гасови како јаглерод моноксид и сулфур диоксид. Третиот слој се нанесува со сода бикарбона за да апсорбира лоши мириси. Неутрализирање на конечниот слој. 4 -та фаза на напредната технологија за филтрирање на Pureflow вклучува бакарни и сребрени јони кои го неутрализираат фино помош за испорака на најчистиот воздух. Компатибилен со Jaguar F-Pace, I-Pace, XE, XF, Land Rover Discovery, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar, Lexus CT200 H, ES300 H, ES350, GS300, GS350, GS430, GS450 H, GS460, GX460, HS250 H , Е F, IS250. Филтерот за воздух на кабината на ХЕПА (висока ефикасност на честички) е изграден со медиуми за филтрација со висока ефикасност, кој е дизајниран за луѓе кои страдаат од алергии. Има пад на притисок од 10-15% во однос на напреден филтер „Пурефлоу“ и се препорачува да се замени најмалку двапати годишно. Погледнете што одговара : 2018-09 Toyota Corolla 1.8 L (свеж воздух) 2017-10 Toyota Camry 2.5 L (свеж воздух) 2018-08 Toyota Highlander 3.5 L (свеж воздух) 2021-07 Toyota Tundra 5.7 L (свеж воздух) 2015 -09 Toyota RAV4 2.5 L (свеж воздух) 2018-16 Toyota RAV4 2.5 L 2019-10 Subaru Outback 2.5 L (свеж воздух) 2023-10 Toyota 4 Runner 4.0 L (свеж воздух) 2020-11 Toyota Sienna 3.5 L (свеж воздух) (свеж воздух) (свеж воздух) 2011-07 Toyota Camry 2.4 L (свеж воздух) 2015-10 Toyota Prius 1.8 L (свеж воздух) 2018-06 Toyota Yaris 1.5 L (свеж воздух) 2018-07 Lexus ES350 3.5 L (свеж воздух) 2015-10 Lexus RX350 3.5 3.5 L (свеж воздух) 2018-05 Toyota Avalon 3.5 L (свеж воздух) 2020-10 Subaru Legacy 2.5 L (свеж воздух) 2017-07 Toyota Camry 3.5 L (свеж воздух) 2019-19 Toyota Highlander 3.5 L 2012-06 Toyota RAV4 3,5 L (свеж воздух) 2008-06 Toyota RAV4 2.4 L (свеж воздух) 2023-10 Lexus GX460 4.6 L (свеж воздух) 2021-18 Lexus NX300 2.0 L (свеж воздух) 2013-06 Lexus IS250 2.5 L (свеж воздух) 2019-10 Subaru Outback 3.6 L (свеж воздух) 2019-10 Toyota Tundra 4.6 L (свеж воздух) 2019-12 Toyota Prius C 1.5 L (свеж воздух) 2019-19 Toyota Corolla 1.8 L 2015-08 Scion XB 2.4 L (свежо (свежо Воздух) 2022-08 Toyota Sequoia 5.7 L (свеж воздух) 2018-12 Toyota Prius V 1.8 L (свеж воздух) 2016-09 Toyota Venza 3.5 L (свеж воздух) 2017-15 Lexus NX200 T 2.0 L (свеж воздух) 2016-09 Toyota Venza 2.7 L (свеж воздух) 2022-14 Land Rover Range Rover Sport 3.0 L (свеж воздух) 2017-07 Lexus LS460 4.6 L (свеж воздух) 2014-09 Toyota Matrix 1.8 L (свеж воздух).

За стоката

Слична стока во категоријата

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in...

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Scroll