Ново
газ Анти-Бегство Рептил Чаша Геко Сад, Вшмукување Чаша Рептил Фидер, Камелеон Сад Додатоци, Проѕирен Дома Миленичиња Фидер Материјали Додатоци За Желка Геко Змии И?

газ Анти-Бегство Рептил Чаша Геко Сад, Вшмукување Чаша Рептил Фидер, Камелеон Сад Додатоци, Проѕирен Дома Миленичиња Фидер Материјали

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшмукувачка чаша. Ве молиме инсталирајте според дијаграмот. 2, овој производ го прави хранењето лесно, убаво дизајнирано и храната не може да избега. 3, Проѕирен дизајн им овозможува на миленичињата да ги набудуваат инсектите што се движат во сливот на храна од сите правци, предизвикувајќи желба за грабливки. 4, Спречете бегство : црви, супер црви, црви, восочни црви, црви од путер. Не можат да излезат. 5, може да се адсорбира на стакло, керамичка плочка, легура на алуминиум и друга мазна рамнина, силно вшмукување, не е лесно да падне. Ве молиме, натопете ја вшмукувачката чаша во топла вода неколку минути и исчистете ја вшмукувачката чаша за подобри резултати .. [ + ] погоден за - Префектен оброк од црви-црви или воден сад за Геко и други мали влекачи, како што се геко, стоногалки, змија, гуштери, пајаци, камелеон, змија од пченка, игуана итн. во ова јадење може да се стави храна за влекачи, како што се црви, ларва од лебарки, малку тенебрио, вода итн. *Цел : уред за хранење за притаен миленичиња + предности : може да спречи жива храна да избега. големина на Производот : 3.86 * 2.28 во x пакување : 2 x морон отвратителен фидер. Треба да се напомене дека за да се постигне најдобриот ефект на адсорпција, ве молиме следете ги чекорите за инсталирање на фидер за вшмукување чашата за цицање рамката за фидер за чаши се состои од четири дела : мека перница, тврд капак, капак за завртки и фидер за хартија чекор 1 : одделете 4 дела, користете вода и свиња за чистење на површината на перницата и стаклото во контакт со стакло и избришете ги за да се осигурате дека нема прашина и други нечистотии. ●Чекор 2 : ставете ја перницата во положбата што сакате да ја поставите, а потоа цврсто притиснете ја со раката. ● Чекор 3 : ставете го на тврдиот капак и затегнете со рака. ● Чекор 4 : затегнете ја навртката и затегнете ја во најтесната положба. Има копче пред вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на вшмукувањето. ●Чекор 5 : нежно притиснете го фидер во капачето на завртката за да ја завршите конечната инсталација € Чекор 6 : готово! Пробајте ја својата сила сега!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило...

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Scroll