Ново
Кафези 18оз Стаклено Шише Со Вода Комплет од 6-Еднократно, Без БПА, Шишиња За Пиење Отпорни на Истекување со Капак од Нерѓосувачки Челик - Проѕирно Стаклено Шише Со Во

Кафези 18оз Стаклено Шише Со Вода Комплет од 6-Еднократно, Без БПА, Шишиња За Пиење Отпорни на Истекување со Капак од Нерѓосувачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна издржливост и без мириси. Бпа-бесплатно и кристално јасно, лесно можете да го забележите пијалокот што го сакате. Капачињата од не ' рѓосувачки челик отпорни на истекување со гумени облоги од О-прстен обезбедуваат вашите сокови и пијалоци да не се истурат и да ви го уништат денот. Уживајте во свежо исцеден сок од калинка, портокал или јаболко или вкусно смути со нашите најквалитетни шишиња со сок. Подготовката за цедење никогаш не била полесна!. Останете здрави со нашето висококвалитетно стаклено шише со вода. Совршен за патување, канцеларија, излети, фитнес, јога и теретана. Се вклопува во држачите за чаши за автомобили за погодност. Забелешка : за да избегнете кршење, не истурајте вода што врие директно во стакленото шише. Ненадејните температурни промени може да предизвикаат кршење.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени Напра

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Секој Касети За Батерии ЗА Замена НА АПЦ (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност за враќање на

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Scroll