Ново
Пандаеар 6 Парче Детски Сребрени Прибор За Јадење Прибор За Јадење |Дете Бебе Дете Нерѓосувачки Метал Прибор Бебе Метал 3 Лажици 3 Вилушки

Пандаеар 6 Парче Детски Сребрени Прибор За Јадење Прибор За Јадење |Дете Бебе Дете Нерѓосувачки Метал Прибор Бебе Метал 3 Лажици

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 111.20

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени рабови и боцки за да се обезбеди сигурност на вашето малечко за време на оброкот. Секоја лажица е мала и закривена за да создаде удобно искуство за јадење за вашето дете, додека нашите ножеви имаат различен дизајн од секоја страна, за да го минимизираат ризикот од повреда. Панда Уво Нерѓосувачки Челик Прибор Сет е направен со највисок квалитет 100% нерѓосувачки челик. Покрај тоа, овој комплет прибор е исто така безбеден за миење садови, нетоксичен и без Сите Бпа. Со нашите посебни безбедносни мерки на претпазливост, можете да бидете лесни знаејќи дека вашето дете јаде само од прибор со највисок квалитет. Quolle SET® Комплетот Прибор Од Нерѓосувачки Челик Panda Ear доаѓа со се што вие и вашето дете некогаш би можеле да ви треба за време на оброкот, вклучувајќи : 3 мазни и заоблени лажици и 3 нерѓосувачки вилушки. Овој комплет има се што ви треба во еден компактен сет. ●ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ●овој комплет од нерѓосувачки челик е безбеден за миење садови, што го прави времето за чистење целосно ветре. Направено со висококвалитетен нерѓосувачки челик, секое парче лесно се брише, чисти и одржува санитарно. Пластичната кутија за носење исто така лесно се брише и одржува чиста, осигурувајќи дека вашиот прибор останува санитарен. ●СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА● Овие прибор беа особено дизајнирани да се вклопат во рацете на најмалите. Со совршено обликуваните рачки, овие Прибор за Бебиња се совршени за мали деца и мали деца кои учат како да јадат сами. Нивната минијатурна големина, исто така, ги прави идеални за патување и јадење во движење. Воведување На Комплетот Прибор од Нерѓосувачки Челик, безбеден комплет лесен за употреба прибор за бебиња, мали деца и мали деца, донесен од пандаир.Направете време за оброк дома, или во движење лесно и удобно со нашата пренослива Безбедност За Прибор За Бебиња Од Нерѓосувачки Челик На Која Можете да верувате веруваме дека вашето мало ангелче не заслужува ништо помалку од најдоброто. Затоа Комплетот Прибор За Панди Е направен САМО СО највисок квалитет на материјали. Ние користиме само 100% нерѓосувачки челик кој е нетоксичен и ослободен од БПА, ПВЦ, како и сите фталати.Лесен За Чистење Нерѓосувачки Челикпокрај неговата безбедност, нерѓосувачкиот челик е фантастична опција за оние кои бараат нешто што лесно се чисти и одржува санитарно. Целосно е безбеден за миење садови, како и лесен за плакнење и бришење. Совршено Докажани За Деца На Малите деца им се потребни посебни безбедносни мерки на претпазливост. Затоа малата големина и закривените рачки го прават овој прибор удобен во раката на вашето дете додека учат како да јадат за себе. Што Ќе Добиете со купувањето На Вашиот Комплет За Прибор За Бебиња Од Нерѓосувачки Челик Од Панда, ќе добиете : 3x нерѓосувачки лажици за бебиња3x нерѓосувачки вилушки За бебиња Не Одложувајте, Направете Време За Оброк Без Напор И Лесно Денес!.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница)...

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите Провод�

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***...

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот...

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Scroll