Ново
Иби Научни Сс-6001Ц Полипропилен 2.5 Л Дри-Газа Облоги Не-Преграда Тунар Шејк Колба Комплет

Иби Научни Сс-6001Ц Полипропилен 2.5 Л Дри-Газа Облоги Не-Преграда Тунар Шејк Колба Комплет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Произведено во Сад. Висина на пакетот : 10,0 см. Должина на пакетот : 10,0 см. Ширина на пакетот : 10,0 см. Системите за колба за тресење Тунир се уникатен и патентиран систем за колба и затворање, дизајниран за апликации за микробиологија и биотехнологија. Овој систем обезбедува оптимални услови за раст на аеробните микроорганизми, клетките на цицачите и растителните клетки. Тие исто така обезбедуваат подобар раст и продуктивност на културата од стандардните Колби Ерленмаер. Високата стапка на апсорпција на кислород Во Тунирот се должи на уникатниот дизајн на затворање со збунувачки и турбо-лопатки. Системите За Тунир се дизајнирани да ја зголемат достапноста на растворен кислород, како и да ги подобрат приносите на клетките. Не-Преграда (нормално фрлање). Лизгањето на капачето и облогите на филтерот го штитат вратот на колбата од честички во воздухот и ја елиминираат потребата за пламен. Сите Тунарски колби, капачиња и облоги може да се стерилизираат со автоклавирање. Комплетите за колби доаѓаат во комплет со четири (4) полипропиленски Колби Без Преграда од 2,5 Литри, четири (4) дводелни капачиња и пет (5) облоги за филтрирање. Дри-газа поставата. 1л работен волумен.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL ● Доб

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Scroll