Ново
АСОЦЕА Екстра Голем Кафез За Птичји Папагали Покријте Добра Ноќ Покривка За Кафез За Птици Универзално Затемнување За Папагали Папагали Конуре Square Квадратни Кафе?

АСОЦЕА Екстра Голем Кафез За Птичји Папагали Покријте Добра Ноќ Покривка За Кафез За Птици Универзално Затемнување За Папагали

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи/46 см, широка 13,8 инчи/35 см и висока 32,3 инчи/82 см. Погоден за иста големина на кафезот за птици. Разумната големина му овозможува на капакот да смести универзален кафез за птици. Само капакот, кафезот не е вклучен. Издржлив Оксфордски Материјал : оваа покривка за кафез за птици е изработена од Оксфордска ткаенина која е отпорна на ветер, потрајна и ефикасно спречува гребење, и дава на вашата сакана птица добар сон секојдневно. Уникатен Дизајн На Рачката : предниот капак може лесно да се стави нагоре и надолу за потребите на домашните миленици. Регулирајте ја светлината во кафезот за птици. Две рачки врвот се дизајнирани за лесно инсталирање или отстранување. Детали За Шиење На рабовите : рабовите на капакот на кафезот за птици се уредно зашиени за завршен изглед. Се одликува со размавта што паѓа над вратата на кафезот и овозможува пристап до вратата на кафезот без отстранување на капакот. Овозможува перење со машина за перење. Најдобар Подарок За Птица : овој капак за кафез за птици го блокира најголемиот дел од сончевата светлина и дозволува да се покаже светлина за да не биде целосно темно во кафезот. Помагање да се намалат пречките и овозможување непречен сон за вашите птици. Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи/46 см, широка 13,8 инчи/35 см и висока 32,3 инчи/82 см. Погоден за иста големина на кафезот за птици. Разумната големина му овозможува на капакот да смести универзален кафез за птици. Само капакот, кафезот не е вклучен. Издржлив Оксфордски Материјал : оваа покривка за кафез за птици е изработена од Оксфордска ткаенина која е отпорна на ветер, потрајна и ефикасно спречува гребење, и дава на вашата сакана птица добар сон секојдневно. Уникатен Дизајн На Рачката : предниот капак може лесно да се стави нагоре и надолу за потребите на домашните миленици. Регулирајте ја светлината во кафезот за птици. Две рачки врвот се дизајнирани за лесно инсталирање или отстранување. Детали За Шиење На рабовите : рабовите на капакот на кафезот за птици се уредно зашиени за завршен изглед. Се одликува со размавта што паѓа над вратата на кафезот и овозможува пристап до вратата на кафезот без отстранување на капакот. Овозможува перење со машина за перење. Најдобар Подарок За Птица : овој капак за кафез за птици го блокира најголемиот дел од сончевата светлина и дозволува да се покаже светлина за да не биде целосно темно во кафезот. Помагање да се намалат пречките и овозможување непречен сон за вашите птици. За да ги намалите пречките и да дозволите доволно спиење за вашата птица! Зошто Да Изберете Капак ЗА КАФЕЗ ЗА ПТИЦИ АСОЦЕА? 1. Дише, издржлив, без мирис, отпорен на светлина и може да се пере во машина. 2. Две рачки врвот се дизајнирани за лесна инсталација и отстранување. 3. Прецизно шиење. Рабовите на капакот на кафезот за птици се уредно зашиени за завршен изглед. 4. Предниот капак може лесно да се стави нагоре и надолу за потребите на домашните миленици. Регулирајте ја светлината во кафезот за птици. 5. Магичната налепница лесно може да ја контролира големината на предниот отвор на кафезот за птици и нема да се оштети за време на миењето на машината. Спецификација : Боја : Црн Материјал : Големина На Ткаенина Од Оксфорд : 18.1*13.8*32.3 во/46*35*пакетот од 82 см (L*W*H) Вклучува : 1 * Покривка За Кафез За Птици.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Scroll