Ново
ИНСАЈЗ 1186-300а Електронски Офсет Дебеломер, 0-12 /0-300 мм

ИНСАЈЗ 1186-300а Електронски Офсет Дебеломер, 0-12 /0-300 мм

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 383.68

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови. Резолуција : 0005 инчи. Поместете ја дигиталната единица за да вклучите напојување. Батерија Cr2032. Излез на податоци. Изработени од нерѓосувачки челик. Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови. Резолуција : 0005 инчи. Поместете ја дигиталната единица за да вклучите напојување. Батерија Cr2032. Излез на податоци. Изработени од нерѓосувачки челик. Електронски офсет дебеломер, 0-12 " /0-300мм.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите Провод�

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување...

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени...

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Scroll