Ново
Облоги Од метални Свеќници за повеќекратна употреба И Штитници за Капење-Безбедносниот Игла Држи Свеќи На Место-Заштитник Од Никел Бобечес - Пакет Злато-2 - Од Нер М?

Облоги Од метални Свеќници за повеќекратна употреба И Штитници за Капење-Безбедносниот Игла Држи Свеќи На Место-Заштитник Од

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со никел имаат мазна, сјајна површина со обрабена усна во елегантен сребрен тон што го надополнува вашиот декор. 1" висок х 2. Додека ги штитите вашите сакани канделабри од восок, овие Држачи за Метални Свеќи за Повеќекратна Употреба, исто така, убаво се вклопуваат. ЦЕНТРАЛНИОТ ИГЛА ДРЖИ СВЕЌИ ИСПРАВЕНО : Нежно турнете ја секоја свеќа во влошката за лагер за свеќници, а нашиот безбедносен скок продира во восокот за да го прицврсти на место. УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА : лесни, но цврсти заштитници за капење одговараат на повеќето стандардни свеќници и сместуваат традиционални свеќи За Шабос, како и поголеми конуси. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Нашите заштитници за капење обложени со никел зрачат со прекрасен златен сјај, заедно со мазната површина и рабната усна беспрекорно се вклопуваат во вашите стапчиња за свеќи. Одговара . БЕЗ СТОПЕН ВОСОК : чашите за капење Свеќи ја фаќаат секоја капка восок што се топи, заштитувајќи ги вашите свеќници, лустери, централни парчиња и чаршафи за брзо чистење. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Без разлика дали палите свеќи Од Шабат, Венци за Доаѓање, бдение на свеќи во црква, Легија на свеќи Од Марија или светла за итни случаи, нашите облоги за чувари за капење ве покрија!.75" дијаметар свеќи. Додека вашите конуси стојат цврсти и исправени, пламенот чисто гори, оставајќи малку, доколку ги има, остатоци од восок за чистење по употреба.5 " дијаметар. БЕЗ СТОПЕН ВОСОК : чашите за капење Свеќи ја фаќаат секоја капка восок што се топи, заштитувајќи ги вашите свеќници, лустери, централни парчиња и чаршафи за брзо чистење. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Безбедносен Игла За Држачи За Метални Свеќи За Повеќекратна Употреба Обезбедува Свеќи на Место обложени со Никел 2 х 2 х 1 " Сјајна Сребрена Завршница 2 Пакување Една Големина Одговара На Повеќето ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЗАШТИТА кој тип на свеќа ќе го запалите, овие Држачи За Метални Свеќи За Повеќекратна Употреба од Нер Мицва ви заштедуваат време и енергија додека го правите чистењето бриз! Користете ги за религиозни, славенички, надворешни или итни цели : - Свеќници Шабос И Јом Тов - Церемонии На Црква И Крштевање - Бденија На Свеќи - Венец Доаѓање - Легија На Состаноци На Марија - Лустери И Канделабри - Чанука Менора - Свеќи Кванза - Украсен Центар За Свадби - Држете Свеќи За Итни Случаи Во Прекин На Електричната Енергија - Ресторани & кафулиња - бањи и студија за јога - патувања за кампување на отворено пробајте Ги Овие Држачи За Свеќи За еднократна Употреба Денес И Оставете Ја Нер Мицва Да Ви Го Осветли Животот!. Одговара . Држачите За Метални Свеќи За Повеќекратна Употреба на нер Мицва одговараат на повеќето држачи за свеќи со стандардна големина и сместуваат свеќи со различна ширина, од тенки конуси до пошироки свеќи Шабат.75" дијаметар свеќи. Едноставно турнете ја свеќата низ остриот игла за да се зацврсти. Овие Држачи За Метални Свеќи За Повеќекратна Употреба од Нер Мицва имаат шилеста игла во центарот што ја пробива вашата восочна свеќа за да ја држи исправено.ЦЕНТРАЛНИОТ ИГЛА ДРЖИ СВЕЌИ ИСПРАВЕНО : Нежно турнете ја секоја свеќа во влошката за лагер за свеќници, а нашиот безбедносен скок продира во восокот за да го прицврсти на место. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Нашите заштитници за капење обложени со никел зрачат со прекрасен златен сјај, заедно со мазната површина и рабната усна беспрекорно се вклопуваат во вашите стапчиња за свеќи.

За стоката

Слична стока во категоријата

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет...

Scroll