Ново
Филект 1Pcs 104xl Тајмингот Појас Моќ Зафат Запушени Заби Тајмингот Појас Црна Гума 264.16 Мм Должина 10мм Ширина 52 Заби 5.08 мм Теренот

Филект 1Pcs 104xl Тајмингот Појас Моќ Зафат Запушени Заби Тајмингот Појас Црна Гума 264.16 Мм Должина 10мм Ширина 52 Заби 5.08

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

●Димензија€ - Должина : 264,16 mm/10,3"; Ширина : 10mm/0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL. ● Добар Материјал Q - ременот За мерење На времето е изработен од врвна гума, потрајни и пофлексибилни, низок шум, отпорен на пукање, висока јачина, отпорен на топлина и студ. ●Предности-гумен заб свртен за потивко работење и отпорност на абење, временските ремени се специјално дизајнирани за линеарно движење. ®Широка Примена-104xl тајмингот појас се користи како чекор мотор НА 3d печатач, се користи како тајмингот појас на гравирање машина, цпу машина алатка,струг планер,електричен скејтборд,DIY играчки,робот, мотоцикл и друга опрема итн. ●Содржина на пакетот-1 парчиња Временски Ремен x 104 XL. Ременот за мерење на времето е изработен од врвна гума, потрајна и пофлексибилна, ниска бучава, отпорна на пукање, висока јачина, отпорна на топлина и студ. Гумен заб со кои се соочува за потивко работење и отпорност на абење, временските ремени се специјално дизајнирани за линеарно движење. 187l тајмингот појас се користи како чекор мотор НА 3 D печатач, се користи како тајмингот појас на гравирање машина, цпу машина алатка,струг планер,електричен скејтборд,САМОСТОЈНИ играчки,робот, мотоцикл и друга опрема итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll