Ново
Сименс Hed42b015 Прекинувач, Тип HED4, 15 Засилувач, 2 Пол

Сименс Hed42b015 Прекинувач, Тип HED4, 15 Засилувач, 2 Пол

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3632.16

Ед Рамка Сентрон Прекинувач. 480 Волти Номинална. Линија странични навртки не се вклучени. Димензија на производот : 7.0 "х 6.0 " х 3.0". Ед Рамка Сентрон Прекинувач. 480 Волти Номинална. Линија странични навртки не се вклучени. Димензија на производот : 7.0 "х 6.0 " х 3.0". Ед Рамка Сентрон Серија Прекинувачите се за употреба во поединечни куќишта, разводни табли и панел-табли. Прекинувачите се достапни како термичко магнетно патување во типовите ЕД2, ЕД4, ЕД6 и ХЕД4. Прекинувачите на рамката ед обезбедуваат целосна заштита од преоптоварување и краток спој со употреба на елемент за термичко патување со временско одложување и елемент за моментално магнетно патување. Сите прекинувачи НА рамката ЕД се обезбедени со странични навртки за оптоварување. Линиските странични навртки може да се додадат во полето доколку е потребно. Бројот на каталогот за странични навртки со додадена линија за 15-25 засилувачи е SA1 E025. За 30-100 засилувачи, бројот на каталогот е LN1 E100. За 110 И 125 Засилувач, користете TA1 E6125. CCE125 е навртка од типот на компресија за употреба на сите прекинувачи на РАМКАТА ЕД.

За стоката

Слична стока во категоријата

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк...

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Scroll