Ново
2 парчиња прилагодливи работни капачиња за жени со копчиња за џемпери Божиќни розови фламинго сина позадина буфантни капи.

2 парчиња прилагодливи работни капачиња за жени со копчиња за џемпери Божиќни розови фламинго сина позадина буфантни капи.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

100% полиестер. Увезени. Затворање на вратоврска. Машинско миење. Работно капаче со копчиња и џемпери - Нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од двете страни на главата за да ги постават лентите на лицето на лицето, болката во увото, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат покритие за лице за долго време. Исто така, вградена џемпери низ челото, што може ефикасно да ја апсорбира потта за да ве одржи суви и свежи за време на работното време, супер удобно долго време. Прилагодливи буфантни капи - Овие буфални капачиња доаѓаат со еластичен опсег и дизајн на вратоврска, што е погодно за да ја прилагодите големината и оваа капа на медицинска сестра одговара на големината на главата на повеќето луѓе без затегнатост. Буфантниот дизајн е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Капчиња за дишење и меки чистачи-изработени од врвна полиестерска ткаенина, дишење, лесна и брзо суво, со вградена абсорбента памучна џемпери, толку удобно за целодневно носење. Машинско миење на располагање. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. Повеќенаменски - ова работни капачиња со копчиња за жени и мажи се многу погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домови и други задачи што ви се потребни за да го одржите вашиот стил на коса за време на работата. Оваа работна капа може да дејствува како различни капи, како што е капа за готвачи, санитарна капа, спа -капа за убавина, салата за теретани, итн., Го прават вашиот живот попогодно. Моден дизајн - вклучен 2 пакет. Ова работно капаче од типот на хип-хоп е многу стилска и привлечна, отпечатена со разни живописни обрасци, со што вашата работна капа е деликатен додаток за вас, исто така, додавајќи свежина во вашиот живот. Нашите модни работни капачиња носат поголема погодност за вашиот живот. Карактеристики на производот : 1. Копчињата на обете големини на главата се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во ушите и притисокот на носење додатоци за лице долго време.2. Вградена памучна џемпери низ челото, лесно ја апсорбирате потта, држејќи ја главата сува и свежа, никогаш не влијае на вашите дела, избегнувајте пот да ви паѓа на образите, да ви донесе удобно искуство со носење.3. Прилагодливи еластични ленти и вратоврска на задната страна, проверете дали овој чистач одговара на големината на главата на повеќето луѓе и сè уште е удобно да се носат по долгогодишно носење.4. Печатено со различни модели на бои на површината, привлечни и стилски, не само убав додаток за вас, туку и ја прават вашата работа поефикасна.5. Една капа делува како различна капа, може да се користи како капа за готвачи, медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за чистење дома, салата за теретани, исто така, едноставно се користи како модерна капа за да го задржите капакот на лицето кога ќе излезете. Вклучен 2 пакет. Лесно за чистење, машинско миење во ладна вода со благ детергент. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. Може да се исуши, а не изветвено.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in...

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Случај : Компатибилен со i Phone 14 & i Phone 13 Екран : Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Drop+ 5x онолку капки ка

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Scroll