Ново
Богатствата НА каролина Цк4430соап Агути Чинчила Среќен Божиќ Керамички Дозер За Сапун, Шишиња Со Пумпа За Рачен Сапун За Кујна Во Бања, Празен Сад За Течен Сапун Што

Богатствата НА каролина Цк4430соап Агути Чинчила Среќен Божиќ Керамички Дозер За Сапун, Шишиња Со Пумпа За Рачен Сапун За Кујна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 216.00

Керамика. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Мери 7 инчи висока и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Овој декоративен диспензер можете да го користите За Кујнски Дозер За Сапун Или Да го Наполните Со Лосион Како Модерен И Празничен Декор за Бања. Безбедно е да се полнат со различни течности за секојдневна употреба на собна температура. Може да се стави во која било работна површина, бања, кујна или канцеларија. Користете го како празничен дозер за Сапун за вашата гостинска бања или за уживање во семејството. Овој диспензер за сапун може да го користи за секој течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце или масла за масажа. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Агути Шиншила подароци, Колекционерски предмети Агути Шиншила, Дозер За Сапун Агути Шиншила. Диспензерот за Керамички Сапун со специфични Уметнички дела Агути Шиншила. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Диспензер За Керамички Сапун. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од колекцијата Богатства На Каролина Среќна Новогодишна Елка. Керамички Сапун Диспензерот. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Овој шарен диспензер за уметнички дела е одличен начин за персонализирање или украсување кујна Или бања Со Димензии 7 инчи високи и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Забележете дека пумпата нема совршено да се навртува на керамичкиот врв поради разликата во овие два материјали. Врвот треба безбедно да се прицврсти на врвот на диспензерот. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од категоријата производи На Глодари На Каролин.

За стоката

Слична стока во категоријата

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Scroll