Ново
В.&засилувач; НАСМЕВКА Девојка Поштенски Дуксер Мека Нејасни Руно Јакна Со Џеб За Девојки 5-16 Години

В.&засилувач; НАСМЕВКА Девојка Поштенски Дуксер Мека Нејасни Руно Јакна Со Џеб За Девојки 5-16 Години

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 319.84

100% Полиестер. Затворање на патент. Машинско Перење. [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен од висококвалитетно 100% полиестерско руно, кое е погодно за кожата, удобно, впива и има мазен допир. Кадифот е густ и тесен, нема лесно да се влакна. Премиум-еластичните ребрести манжетни и линијата на полите можат да ја задржат формата што се одржува по миењето. Целосниот патент е издржлив и мазен за влечење и полетување. [Различни Избори За Вашите Мали Девојчиња] ние нудиме 6 опции за боја вкл. сиви ѕвезди, сиви шарени срца, розова боја за вратоврска, црни ѕвезди, морнарица, виолетова и розова со лого на светки. Секој може да ја направи вашата ќерка симпатична и да ужива во прекрасен одмор. Ако сакате лабав ефект, ве молиме изберете 1 големина нагоре. [Интимен Дизајн] Поделени џебови за лепенки од кенгур со еластичен отвор за џеб за ребра за држење на најважните работи. И целосно меко пријатно руно поминува низ целата качулка со патент дури и хаубата и џебот, што ги одржува телото и рацете топли. [Класичен Стил] овој секојдневен врв на девојки од руно е одење за лесен, секојдневен изглед. Внатре во дуксерот на ова дете може да земе Маица/џемпер кога времето е студено или да го носи дуксерот со качулка како кардиган без патент кога е жешко. Совршено е за дружење, џогирање, теретана, забава или едноставно можете да го носите ова како парче за слоевитост додека сте дома или на училиште. [Божиќ и Нова Година Подарок] оваа прекрасна јакна од руно за девојчиња има различни големини за избор, погодна за мали деца и тинејџерки на возраст од 5 до 16 години. Исто така, може да биде сладок подарок за децата На претстојниот Божиќ или роденден. Било какви прашања, ве молиме слободно испратете ни е-пошта.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Scroll