Ново
Лустер Нов ЛЕД Тавански Вентилатор За Дневна Соба110 - 220в Дрвени Тавански Вентилатори Со Ламби За Ладење Вентилатор За Далечинско Вентилатор Светилка

Лустер Нов ЛЕД Тавански Вентилатор За Дневна Соба110 - 220в Дрвени Тавански Вентилатори Со Ламби За Ладење Вентилатор За Далечинско

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лустер на Фарма, виси уреди за осветлување на трпезаријата, Лустери за трпезарии. €Лустерот светлина q LED кристал Лустери прилагодливи таванот светлина приврзок осветлување. Елегантен за да одговара на домашниот дизајн на класичен, луксузен, преоден, низок/висок таван, коси наклонет таван итн., дефинитивно воодушеви внатрешна декорација. ●ЕДНОСТАВНО СКЛОПУВАЊЕ И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА, таванот на светлосните тела со инструкции За Инсталација и бесплатни резервни делови се во пакетот. ●Најдобар Подарок За Затоплување На Куќата е одличен за трпезарија, соба за девојчиња, детска соба за кревет, гранд фоаје, кујна над островот, голема бања, свечена трпезарија, скалила, влезен пат, ходник, скалила, фанки стан, влез, салон, полу, плакар, хотел, канцеларија, перална. ●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лустер на Фарма, виси уреди за осветлување на трпезаријата, Лустери за трпезарии. €Лустерот светлина q LED кристал Лустери прилагодливи таванот светлина приврзок осветлување. Елегантен за да одговара на домашниот дизајн на класичен, луксузен, преоден, низок/висок таван, коси наклонет таван итн., дефинитивно воодушеви внатрешна декорација. ●ЕДНОСТАВНО СКЛОПУВАЊЕ И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА, таванот на светлосните тела со инструкции За Инсталација и бесплатни резервни делови се во пакетот. ●Најдобар Подарок За Затоплување На Куќата е одличен за трпезарија, соба за девојчиња, детска соба за кревет, гранд фоаје, кујна над островот, голема бања, свечена трпезарија, скалила, влезен пат, ходник, скалила, фанки стан, влез, салон, полу, плакар, хотел, канцеларија, перална. Внимание : - носителот на светилката помина УЛ сертификација и ги исполнува американските стандарди. - Значи, не мора да се грижите за безбедносните прашања. Ве молиме слободно користете го. Доволно осветленост : - ова таванско светло ви нуди брилијантна светлина, одлична боја-веднаш се претвора во целосна осветленост, ви обезбедува брилијантна светлина без Време На загревање Чиста И силна светлина-Нашите светилки нудат извонредно прикажување на бои и висока прозрачна ефикасност за брилијантно осветлување. Заштита на животната средина-ние користиме нетоксични и безопасни материјали, без олово или без жива и без УВ и ВИРУСНО зрачење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу) �

Scroll