Ново
Марг AC Адаптер За Делта ADP-90CD CB ADP-90CDCB Аудио/Видео Апарат 19V 4.74 Кабел За Напојување Кабел Полнач Електрична МРЕЖА PSU

Марг AC Адаптер За Делта ADP-90CD CB ADP-90CDCB Аудио/Видео Апарат 19V 4.74 Кабел За Напојување Кабел Полнач Електрична МРЕЖА

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез. Во светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. Е-Пошта : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. * Сигурност : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг AC Адаптер За Делта ADP-90 CD CB ADP-90 CDCB Аудио/Видео Апарат 19 V 4.74 Кабел За Напојување Кабел Полнач Електрична МРЕЖА PSU. Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез. Во светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. Е-Пошта : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. * Сигурност : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг AC Адаптер За Делта ADP-90 CD CB ADP-90 CDCB Аудио/Видео Апарат 19 V 4.74 Кабел За Напојување Кабел Полнач Електрична МРЕЖА PSU. Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати. Производите се сертифицирани со УЛ, СЕ, ФКЦ итн. Безбедносни Карактеристики : Пр Над Заштита Од Струја, Над Заштита Од Напон, Односно Над Заштита Од Температура, Заштита Од Краток Спој. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : ВЛЕЗЕН Напон во сад : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Ширум Светот Користете I Влезен Фреквентен Опсег : 50-60 Hz Предупредувања : Не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување / кабел за напојување ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од високонапонскиот извор на енергија i ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар. секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Scroll