Ново
Exceyes сатенска хауба свилена хауба за коса за спиење, капаче за спиење со еластична мека лента, двослоен капаче за коса за спиење за жени за нега на коса Природна коса

Exceyes сатенска хауба свилена хауба за коса за спиење, капаче за спиење со еластична мека лента, двослоен капаче за коса за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 159.84

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаенина, како функцијата и текстурата на свила, носењето сатенски направени се добри за нашата кожа и коса додека спиеме. Обезбедува подобро искуство за спиење. Една големина најмногу се вклопува : хаубата за коса за спиење има дијаметар од 12,5 инчи. Добро ја завитка косата и им одговара на повеќето луѓе. Еластичниот опсег може да се протега за да одговара на различни големини на главата, а внимателниот дизајн ја прави вашата глава поудобна. Заштитете ја косата : Ова капаче за спиење на сатен го минимизира триењето помеѓу вашата коса и перницата, спречувајќи ја косата да се исуши, да се крши и да испаѓа ноќе. Исто така, ги одржува перницата и креветот уредни и уредни. Ги спречува Tangles и одржувајте ги природните масла во вашата коса и додава сјај на вашата коса. Дизајн со двослојни : Супер мека и свила-како од двете страни, погоден за употреба на кожата. Оваа сатенска ноќна капаче не само што може да ја зголеми убавината, туку и да ја подобри можноста за носење повеќе коса. Може да ја завитка косата добро, а откако ќе ја користите маската за коса, нема да ги обои чаршавите кога спиете. Добар помошник : сатенската хауба е многу погодна за секојдневна употреба. Може да ви помогне да се грижите за вашата коса кога спиете, и може да ја заштити косата од влага при бања. Можете исто така да го носите за да го измиете лицето, да го соберете или да направите домашни работи. Може да се користи и како подарок за роднини или пријатели.

За стоката

Слична стока во категоријата

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Scroll