Ново
9 Андроид 12 Автомобил Радио 2 ДИН, QLED/2k Автомобил На Допир Дигитален Мултимедијален Систем Со GPS Навигација WiFi Bluetooth RDS/FM Радио+Камера За Заден Поглед, За F. ord Mondeo 2000-2007,

9 Андроид 12 Автомобил Радио 2 ДИН, QLED/2k Автомобил На Допир Дигитален Мултимедијален Систем Со GPS Навигација WiFi Bluetooth

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф. орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007. Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМОРИЈА + 32 GB ROM, 8 Јадро + 4 GB RAM МЕМОРИЈА + 64 GB ROM, 8 Јадро + 8 GB RAM МЕМОРИЈА + 128 GB ROM, 8 Core + 8 GB RAM МЕМОРИЈА + 256 GB ROM, побрзо и постабилно.QLED/2k 9 инчи 2.5 D Стврднато стакло на огледало, ќе биде одлично искуство во автомобилот. 4 G SIM картичка & 5 G WIFI & GPS навигација : Поддршка 4 G SIM картичка, радио инсталиран-ВО sim картичка слот, и rca линија, ИСТО така, SIM картичка слотови. Ова радио поддржува навигација преку интернет со картички според Wi Fi / Жариште.И можете да сурфате На Интернет и да преземате апликации што ви се допаѓаат, Како Што Се Мапа итн. Контрола на воланот и камера за рикверц : можете да ја промените музиката, јачината на звукот над воланот за да ги контролирате опциите на радиото на автомобилот и да не го одвлекувате вниманието.Опремен со 4-предводена камера ЗА Возење, екранот на допир на радиото на автомобилот автоматски ја прикажува сликата во рикверц веднаш штом ќе ја земете рикверц. Bluetooth и гласовна контрола : Поврзете го телефонот со Bluetooth за слободно да примате повици и да остварувате, да пуштате музика интелигентно, да го направите вградениот микрофон за да го направите повикот појасен.Поддржува сабвуфер и излез на засилувач, двоен USB влез, поддржува USB музика/репродукција на видео. Безжичен Карплеј/жичен Андроид Автоматски : вградена функција за играње автомобили, бесплатен систем За Карплеј.Можете да изберете, безжична конекција или безжична врска Со Carplay Или Andriod Auto, да се поврзете Со APPLE Или Android OS Корисен, пристап до адресарот за мобилни телефони, пошта, известување, навигација со картички, музика, видео и други информации и да спроведете гласовна контрола. Забелешка : Внимателно потврдете ја компатибилноста пред да ја купите.Ако не можете да потврдите, можете да ни ја испратите вашата оригинална Слика За Централна Контрола на Автомобилот по пошта.Ние ви помагаме со вистинскиот избор.Ако имате какви било прашања, ќе бидете добредојдени, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Која е надградбата на оваа нова верзија?1, конфигурација на 3031 бт чипови Од Qualcomm2, конфигурација AKMS AK7738 Професионално ОДДЕЛЕНИЕ DSP3, 7850 засилувач IC4 зголемување5, додадете сопствени GPS И 4g антена6 Зголемете го контролираниот хардвер на вентилаторот7, кондензаторите на филтерот се зголемија на 10000 air8, UIS7862 S cpu9 зголемување10 Зголемување HDMI во функцијата (опционално)11, додадете го Излезот на задниот звучник rca.12 Зголемете го средниот аудио излез13, Поддржете 4.1/5.1 стерео-Опкружувачки звучен систем14, поддршка ЗА DTS-Sound15, стандард со функција за гласовна контрола16, H2/H3/H4 Е QLED екран со целосно вклопување, H5/H6/H7 е 2k екран СО целосна fit17 понудете нова Услуга За Кутија Во Боја На Пакувањеопционални карактеристики : HDMI/AV излез/Ad AS DVR/360 ° Панорамски режим/obd ii/dab+/Tpmsoptional Функции Бараат Купување На Дополнителни Додатоци за работа !!!Пакетот содржи : Конзистентност со рамката на оригиналната carradio head unit Motor line+canbusrca cable Redern камера+lineheck гледање cable4 G антена (H2/H3/H4/H5/H6/H7) GPS антена надворешна микрофонеусб линија за работа прирачник.

За стоката

Слична стока во категоријата

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

Секој Касети За Батерии ЗА Замена НА АПЦ (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност за враќање на

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница) Квадратни фр

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите Провод�

Scroll