Ново
Оптимус ЦТР - 117 Десктоп Касетофон

Оптимус ЦТР - 117 Десктоп Касетофон

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Гласовно Активирање. Касета Контра. Рекорд И Индикатор За Батерија. Џек За Слушалки. Приклучоци За Далечински Управуван Микрофон. Овој рекордер на врвот на бирото е одличен диктат за снимање непријатели,состаноци,белешки или потсетници, контролата на автоматското ниво обезбедува конзистентно ниво на јачина на звук при снимање и активирање на глас заштедува време на таое и репродукција.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Scroll