Ново
Мазни Чекори Преклопување Розова Кожа Миленичиња Скали Од Вебо Миленичиња

Мазни Чекори Преклопување Розова Кожа Миленичиња Скали Од Вебо Миленичиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 799.84

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колковите и колената на кучињата, затоа фрлете им коска со овие корисни скали за миленичиња. Универзален Пристап : Мазните Чекори се широки и длабоки, високи 9 инчи кога се наредени, што им помага и на малите младенчиња со кратки нозе и на поголемите, стареечки кучиња со проблеми со зглобовите. Цврстото, густо јадро од пена со отворени ќелии обезбедува конзистентна, сигурна сила и поддршка на кучиња од сите големини, додека одржува ултра мала тежина. Покриени со мек слој од кадифен кожа, мазни Чекори се достапни во 6 бои за да одговараат на сите видови домашен декор. Дното на секој сет чекори е покриено со зафатени монистра за дополнителна стабилност, а кожните капаци се отстранливи за лесно чистење. Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колковите и колената на кучињата, затоа фрлете им коска со овие корисни скали за миленичиња. Универзален Пристап : Мазните Чекори се широки и длабоки, високи 9 инчи кога се наредени, што им помага и на малите младенчиња со кратки нозе и на поголемите, стареечки кучиња со проблеми со зглобовите. Цврстото, густо јадро од пена со отворени ќелии обезбедува конзистентна, сигурна сила и поддршка на кучиња од сите големини, додека одржува ултра мала тежина. Покриени со мек слој од кадифен кожа, мазни Чекори се достапни во 6 бои за да одговараат на сите видови домашен декор. Дното на секој сет чекори е покриено со зафатени монистра за дополнителна стабилност, а кожните капаци се отстранливи за лесно чистење. Каучите и креветите се совршена големина за сопствениците на домашни миленици, но не секогаш совршена големина за нивните миленици. Да не зборуваме, скокањето на мебел за седење со вас може сериозно да им наштети на колената и колковите на кучињата што стареат. Значи, ако вашиот мебел е премногу висок за вашиот крзнен член на семејството, фрлете им коска со Мазни Чекори! Нашите скали за миленичиња се широки и длабоки со плитка висина од 9 инчи, што е совршено за мали младенчиња со кратки нозе и поголеми, стареечки кучиња со проблеми со зглобовите. Мазни Чекори се завиткани во мек слој на луксузна, елегантна кожа која ги надополнува сите видови на домашен декор, но под кадифен површина е тешка, густа отворена клеточна пена која обезбедува конзистентна, сигурна сила и поддршка на кучиња од сите големини. Ултра лесната пена овозможува лесно репозиционирање и складирање кога не се користи. Дното е покриено со зафатени монистра за дополнителна стабилност и безбедност, а кожните капаци може да се отстранат за лесно чистење. Најдобро Од с, Мазните Чекори се наредени! Купете втор за да ја зголемите вкупната висина на 13,5" за дополнителен поттик.

За стоката

Слична стока во категоријата

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Scroll