Ново
CYS EXCEL 6 ПАРЧИЊА Отворено Стакло Ураган Свеќник Цевка Сенка | Повеќе Големина Избори Отворен Пламен Свеќа Оџак Капак | Дното Цилиндар

CYS EXCEL 6 ПАРЧИЊА Отворено Стакло Ураган Свеќник Цевка Сенка | Повеќе Големина Избори Отворен Пламен Свеќа Оџак Капак | Дното

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0~0,25 инчи. Свеќник со отворен крај за свеќи за столбови или заострени свеќи . Овој штит за свеќи нема дно. Современ дизајн ураганот свеќник прави импресивен приказ во вашиот дом. Лесно се поставува преку запалени свеќи. Овозможува неред-бесплатно искуство со осветлување на свеќи. Нема повеќе капење восок на страната на стаклото. Цилиндричен стаклен штит без дно за свеќи со отворен пламен. БАРАЊЕ #19 УПОТРЕБА НА ОТВОРЕН ПЛАМЕН, СВЕЌИ И УРЕДИ ЗА ДРЖЕЊЕ. 1. Сите свеќи ќе бидат обезбедени во незапалив цврст уред за држење и заштитени со куќиште. 2. Врвот на пламенот од свеќата мора да се одржува минимум 2 инчи под горниот отвор на куќиште или "Ураган" во секое време. 3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0~0,25 инчи. Свеќник со отворен крај за свеќи за столбови или заострени свеќи . Овој штит за свеќи нема дно. Современ дизајн ураганот свеќник прави импресивен приказ во вашиот дом. Лесно се поставува преку запалени свеќи. Овозможува неред-бесплатно искуство со осветлување на свеќи. Нема повеќе капење восок на страната на стаклото. Цилиндричен стаклен штит без дно за свеќи со отворен пламен. БАРАЊЕ #19 УПОТРЕБА НА ОТВОРЕН ПЛАМЕН, СВЕЌИ И УРЕДИ ЗА ДРЖЕЊЕ. 1. Сите свеќи ќе бидат обезбедени во незапалив цврст уред за држење и заштитени со куќиште. 2. Врвот на пламенот од свеќата мора да се одржува минимум 2 инчи под горниот отвор на куќиште или "Ураган" во секое време.

За стоката

Слична стока во категоријата

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус...

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Scroll