Ново
СОФИФИНИ Влошки за Еднократна Употреба 30 х 36 инчи, Екстра Големи Задебелени Болнички Подлоги за Инконтиненција, Тешки Влошки За Апсорпција На Чакови За Возрасни, Д?

СОФИФИНИ Влошки за Еднократна Употреба 30 х 36 инчи, Екстра Големи Задебелени Болнички Подлоги за Инконтиненција, Тешки Влошки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 447.84

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина 80g/парче, содржат 6g СОК (Супер Абсорбента Полимер). Едно парче може да апсорбира најмалку 8 чаши течност од 200 мл. €●Безбедна, Мека Употреба за време на делибвери; употреба На влошки За менување Пелени за Бебиња; Постоперативна нега; нега На Инвалидска Количка; женска менструална употреба; употреба На мочање Миленичиња. € € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина 80g/парче, содржат 6g СОК (Супер Абсорбента Полимер). Едно парче може да апсорбира најмалку 8 чаши течност од 200 мл. €●Безбедна, Мека Употреба за време на делибвери; употреба На влошки За менување Пелени за Бебиња; Постоперативна нега; нега На Инвалидска Количка; женска менструална употреба; употреба На мочање Миленичиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

Scroll