Ново
Јенсен CAR710W 7 Mechless Мултимедијален Приемник Со Безжичен Apple CarPlay l Поддржува Android Уреди l Siriusxm-Подготвен l Вграден Bluetooth

Јенсен CAR710W 7 Mechless Мултимедијален Приемник Со Безжичен Apple CarPlay l Поддржува Android Уреди l Siriusxm-Подготвен l

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

7 " Екстра-голем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600). Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид Уреди. Сириусхм-Подготвен (Сириусхм Поврзете Тјунер За Возила И Потребна Претплата, продадена одделно). Bluetooth со повик без раце, стриминг на музика,поддршка за телефонски именик (HFP, A2 DP, AVRCP, PBAP). Заден USB влез (1.5 брзо полнење) l заден RCA A/V влез. Влез за резервна копија на камерата (RCA) l влез За Контрола На Воланот (потребен е SWC адаптер). 3 Пара 4v предзасилувачки излези (F/R/S). Моќност : 240 Вати (60 W x 4) Mosfet l Тјунер : AM/FM со 30 станици претходно поставени (18 FM/12 AM). Формати на датотеки : MP3/MP4/FLAC l Аудио : Временско усогласување. Аудио : 8 Бенд графички EQ l Аудио : 8 EQ претходно поставени поставки (Стандардно, Прилагодено, Класично, Рок, Џез, Електрично, Поп И Меко). Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како нов. Како производот станува дел Од Обновената, вашата дестинација за претходно во сопственост, реновирани производи : клиентот купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за работа и изгледа како нови нуспроизводители. Потоа, производот се продава како Обновен производ на . Доколку не сте задоволни со купувањето, обновените производи ги исполнуваат условите за замена или враќање на средствата според Обновената Гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Scroll