Ново
GKMJKI Отпорен опсези тренингот Повлечете го вежбањето поставени врати на вратите Еластични ленти за фитнес теретана за боксерски тренинг на мускулите

GKMJKI Отпорен опсези тренингот Повлечете го вежбањето поставени врати на вратите Еластични ленти за фитнес теретана за боксерски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 5716.16

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во удобен и прифатлива опрема за вежбање дома, што ви овозможува да го насочите целото тело или специфични мускулни групи за да градите мускули, да согорувате маснотии. Секоја лента за цевки е внимателно конструиран за да се спротивстави на крцкање и кршење. Разновидноста на отпори и мулти-клип систем значи дека можете да го прилагодите интензитетот на вежбите за отпор-опсег за да одговараат на вашите лични цели. Имаме доволно доверба во нашите професионални опсези за отпор. Чувајте го вашиот личен тренинг за време на критичниот период .

За стоката

Слична стока во категоријата

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Scroll