Ново
Jacobsparts 12V фиксен напон USB тип-A QC 2.0 3.0 DC активирана табла за активирање на модул

Jacobsparts 12V фиксен напон USB тип-A QC 2.0 3.0 DC активирана табла за активирање на модул

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.20

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки. Врши преговори за QC 2.0 за да се добие фиксен напон излез од QC овозможен USB извор на енергија. Компатибилен со QC 3.0 и QC 4.0. Опциите за напон, прецизниот напон и струјата се одредува со изворот на напојување USB. Модулот само ги извршува преговорите за протоколот QC и го поминува излезот. Не сите извори на електрична енергија со QC ќе ги поддржат сите напони. Некои поддржуваат само 9 V. Тие обично се означени според поддржаните напони. Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки. Врши преговори за QC 2.0 за да се добие фиксен напон излез од QC овозможен USB извор на енергија. Компатибилен со QC 3.0 и QC 4.0. Опциите за напон, прецизниот напон и струјата се одредува со изворот на напојување USB. Модулот само ги извршува преговорите за протоколот QC и го поминува излезот. Не сите извори на електрична енергија со QC ќе ги поддржат сите напони. Некои поддржуваат само 9 V. Тие обично се означени според поддржаните напони. Енергија на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки. Перформации на преговори за QC 2.0 за да добијат фиксен напон од QC овозможен USB извор на енергија. Компатибилен со QC 3.0 и QC 4.0. Опциите за напон, прецизниот напон и струјата се одредува со изворот на енергија USB. Модулот само ги извршува преговорите за протоколот QC и го поминува излезот. Не сите извори на електрична енергија со QC ќе ги поддржат сите напони. Некои поддржуваат само 9 V. Тие обично се означени според поддржаните напони.

За стоката

Слична стока во категоријата

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Scroll