Ново
2 пакувања работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска на вратоврската вкусна слатка бонбони

2 пакувања работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска на вратоврската вкусна слатка бонбони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

100% полиестер. Затворање на влечење. Машинско миење. Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см/7in. Еластичната вратоврска на задниот дел од капачето може да се прилагоди по своја волја. Погоден е за мажи и жени со која било големина на главата. Материјал : Полиестер за дишење, памук за џемпери и пластични копчиња. Работно капаче со копчиња од двете страни и памучна повлекување од внатрешната страна. Копчињата од обете страни можат да се користат за ленти за да се ослободи притисокот врз ушите, а исто така може да избегне притисок на ушите и да ја намали генерирањето на брчки. Памукот за џемпери е надградена со влага за влага, што може брзо да ја апсорбира потта без да дозволи пот да се капе во очите и да влијае на работата. Дури и ако работи долго време, може да го задржи челото суво и чисто и да ја подобри ефикасноста на работата. За жените со долга коса, буфантната капа може да ја завитка целата форма на главата, а прилагодливата еластична лента на задниот дел може да ја поправи конска опашката за да ја задржи косата од лабава. Изгледа професионално и способно и може да се фокусира повеќе на работата. Нашата капа за работа може да ја апсорбира потта во текот на летото, да одржува топло и ветерно во зима. Тоа е неопходен додаток за секојдневниот живот. Истото важи и за убавината, бањата, гимназијата, медицинските сестри, лекарите, готвачите, пекарите, работниците во работилницата, итн. Здраво, добредојде во продавницата Јанџинбин! Дали барате соодветна работна капа што ви овозможува да се фокусирате на работата? Мислам дека можеби ќе можеме да го обезбедиме за вас. Новите капи за надградби со две копчиња од двете страни се користат за да го обесат јажето за да го ослободат притисокот на ушите што се задави од јажето долго време. Вашето чело, држете го челото суво и удобно и одржувајте ја косата свежа. Подложна еластична вратоврска со лента, можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на капачето според вашите сопствени потреби за да одговараат на формата на главата и фризурата. Може да ја задржите целата глава и Спречете ја мрсна нечистотија и мирис на готвење, кој е многу погоден за кујнски работници. Соодветна форхоспитална, аптека, стоматолошка медицинска сестра, фармацевт, ресторани, кујни, салони и така натаму, работни капи исто така може да се користат како дневни украси. Неколку детали1.2 парчиња2. Една големина, горниот дијаметар на капачето е 7 во/18cm3. Висококвалитетна технологија за печатење и боење, печатење со целосен обем, јасни обрасци и нема Fading4. Може да се измие со рака, да се измие машина, да се исуши, а не да се избели5. Погодно за секоја сезона6. Погоден за мажи и жени со кој било обем на главата7. Мека, удобна, пот-апсорбирана и дишење на дишење имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте ме, ќе ви дадам детални одговори!.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

1.Соф и топол памук : Нашите скичорапи се изработени од висококвалитетен 85% памук, 5% акрилик и 10% материја�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Маскота со лесни костуми за целиот ваш настан или вашите маркетинг активности Прилагодлива костум за м�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

94% постелнина, 6% рајон Увезени Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не ко

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Scroll