Ново
Торба за прашина за митрата пила, модел 255 торбичка за собирање на црна прашина со прилагодлив излез со патент, торби за собирање прашина за митра пила, сандер за рез

Торба за прашина за митрата пила, модел 255 торбичка за собирање на црна прашина со прилагодлив излез со патент, торби за собирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатибилен со повеќе машини, полесен за употреба и останете построги на вашата пила. Големина Дијаметарот на дупката за торбата е прилагодлив од 1,7 ~ 2inch/ 4,5 ~ 5см; Секој пакет има 2 митриски вреќи со прашина. Издржливи материјали : торбата за собирање прашина е изработена од полиестер, и рамка за железо аспиратор, трајни материјали за подолг животен век на услугата. Лесен за употреба : Нема алатки за потреба, торбите за прашина можат лесно да се применат на пилата, добро се совпаѓаат со моделот 255 митра пила, исто така се однесува и на резервоарот Sander, Edge Planer, дијагонална пила. Купувајте самоуверено, продавницата Bosoomus нуди услуга за клиентите со полно работно време, доколку имате други прашања на овој производ, не двоумете се да побарате помош од продавачот. Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатибилен со повеќе машини, полесен за употреба и останете построги на вашата пила. Големина Дијаметарот на дупката за торбата е прилагодлив од 1,7 ~ 2inch/ 4,5 ~ 5см; Секој пакет има 2 митриски вреќи со прашина. Издржливи материјали : торбата за собирање прашина е изработена од полиестер, и рамка за железо аспиратор, трајни материјали за подолг животен век на услугата. Лесен за употреба : Нема алатки за потреба, торбите за прашина можат лесно да се применат на пилата, добро се совпаѓаат со моделот 255 митра пила, исто така се однесува и на резервоарот Sander, Edge Planer, дијагонална пила. Купувајте самоуверено, продавницата Bosoomus нуди услуга за клиентите со полно работно време, доколку имате други прашања на овој производ, не двоумете се да побарате помош од продавачот. 2 пакувања митрата видоа торби за собирање прашина одличен дизајн за да се направи чистачка за чистач на работната површина : 8,9 x 6.3inch/ 22,5 x 16cm Боја : Црна се однесува на : митра пила, сандер за резервоарот, табела за пила, раб на раб, пакет со дијагонална пила : 2 пакет прашина Чанти за собирање Ако имате какви било прашања на оваа ставка, не двоумете се да кликнете на копчето „Постави прашање“, на предниот дел на продавницата на продавачот, ќе се обидеме најтешко да им помогнеме!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Scroll