Ново
CLLENA 12V USB-излез со двојно брзо полнење 3.0 & PD USB C три-порта за USB полнач со USB полнач со волтметар и прекинувач за напојување, адаптер за повеќе функции за автомобили за ?

CLLENA 12V USB-излез со двојно брзо полнење 3.0 & PD USB C три-порта за USB полнач со USB полнач со волтметар и прекинувач за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1526.40

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】- Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди. Максимална излезна моќност на единечна USB порта на 18 W, способна да наплаќа компатибилни уреди до 80% за само 35 минути, целосно наназад компатибилен со сите верзии на брзо полнење. 【USB C PD3.0 Порта за полнење】- Излез : 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/2.5 A, 15 V/2 A, 20 V/1.5 A (30 W максимум на 24 V); PD3.0 USB C CALGER SOOLCE SOPECTION уреди кои поддржуваат испорака на електрична енергија до 30 W. Интелигентно идентификувајте го вашиот уред и испорачајте ја најбрзата и најефикасната моќност. 【Моден волтметарски дисплеј】- Вграден LED волтметар може да го прикаже статусот на батеријата на автомобилот на екранот. LED сјајно цифра фигура за проверка на податоците ноќе или во темнина. Белешка : Дигиталниот LED дисплеј работи само кога ќе го поврзете со батеријата. 【Заштедете прекинувач за вклучување/исклучување на енергија】- Вграден вклучен/исклучен прекинувач за USB полнач, кој може да заштеди енергија и да го продолжи животот на производот и уредите. Заштедува електрична енергија и не троши енергија кога е исклучена. 【Универзална компатибилност】-Широко се применува на DC 12 V-24 V автомобил, камион, брод, морски, RV, ATV, VAN, Golf Carm, DIY итн. Компатибилен со сите уреди со USB-погон, вклучувајќи уреди за полнач за полначи на Coarger Android PD3.0 USB CALGE Таа поддржува испорака на електрична енергија до 30 W. Интелигентно идентификувајте го вашиот уред и испорачајте ја најбрзата и најефикасната моќност. 【Моден волтметарски дисплеј】- Вграден LED волтметар може да го прикаже статусот на батеријата на автомобилот на екранот. LED сјајно цифра фигура за проверка на податоците ноќе или во темнина. Белешка : Дигиталниот LED дисплеј работи само кога ќе го поврзете со батеријата. 【Заштедете прекинувач за вклучување/исклучување на енергија】- Вграден вклучен/исклучен прекинувач за USB полнач, кој може да заштеди енергија и да го продолжи животот на производот и уредите. Заштедува електрична енергија и не троши енергија кога е исклучена. 【Универзална компатибилност】-широко се применува на DC 12 V-24 V автомобил, камион, брод, морски, RV, ATV, VAN, Golf Cart, DIY итн. Компатибилен со сите уреди со USB-погон, вклучувајќи Android 9 V/3 A; 12 V/2.5 A; 15 V/2 A; 20 V/1.5 A QC 3.0 USB излез : 5 V - 6,5 V : 3 A; 6.5 V - 9 V : 2 A; 9 V - 12 V : 1,5 A IP66 Водоотпорна оценка Белешка : 1. PD порта Брзо полнење за i Phone : Треба да се користи со USB C до молња кабел. (Не е вклучено) 2. Брзо полнење на PD порта за Samsung Note 20/Galaxy S20+/S20/S10+/S10 E, пиксели 4 xl/4/3. Треба да се користи со USB C до C кабел. (Не е вклучен) 3. Овој полнач за автомобили не го поддржува PPS стандардот PPS на Galaxy Note 10. За Galaxy Note 10/ Note 10+, излезот е 9 V/ 1.63 A 15 W. 4. Не можам да поддржувам брзо полнење на телефон со One Plus! (Телефоните One Plus се приватни протоколи и не поддржуваат брзо полнење PD и QC3.0) Пакет Вклучен : 1 x Три порта USB полнач 1 x Поврзување жица со 10 A Осигурувачки 2 x Изолирани терминали Ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта во врска со нашата е-пошта во врска со нашата е-пошта во врска со нашата производи или услуга. Благодарам многу!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени...

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Зв�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу) �

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Scroll