Ново
RK73H2BT2000F - Фиксиран 2 SMD 73H2BT2

RK73H2BT2000F - Фиксиран 2 SMD 73H2BT2

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 736.00

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на тенок филм SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Метал.

За стоката

Слична стока во категоријата

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства...

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Scroll