Ново
2 комплети необоени кукли за гнездење празно руски кукли за гнездење Персонализирајте создадете своја Божиќна руска кукла Дрвена матриосна кукли за деца за деца

2 комплети необоени кукли за гнездење празно руски кукли за гнездење Персонализирајте создадете своја Божиќна руска кукла Дрвена

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјали од дрво Линден со мазни површини, добро полирани, тркалезни рабови и без закопчиња, за да не треба да се грижите дали ќе ги повредат рацете на вашите деца или не . Направете своја матриошка : Белата ембрионска матриошка им овозможува на децата да ги нацртаат своите омилени обрасци, да ја покажат својата имагинација и мудрост, да ја вежбаат координацијата на раката и да се држат на вештини и да останат подалеку од електронските производи. Доволна количина и соодветна големина : ќе добиете 2 комплети божиќни кукли за гнездење, секој сет содржи 5 кукли, најголемиот е висок околу 4,5 инчи, а најмалиот е висок околу 1,1 инчи, може да се постави еден во друг за да се појави како една. Идеално за повеќе апликации : Овие деца што гнездат кукли можат да бидат дадени како подароци на matубителите на матриошка и fansубителите на уметноста и занаетите, особено на родендени, Божиќни и важни денови, исто така достапни како украси дома или канцеларија. Белешка : Матриошката не е одвртена, држете ги горните и долните делови со левите и десните раце и ги одделуваме; Матриошка е дрво производ; Поради влијанието на температурата и влажноста, може да не се отвори делумно, во ова време, ве молиме користете торба за пренесување на светлина за да ја запечатите матриошката, а потоа ставете ја на сонцето за да ја отворите лесно. Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјали од дрво Линден со мазни површини, добро полирани, тркалезни рабови и без закопчиња, за да не треба да се грижите дали ќе ги повредат рацете на вашите деца или не . Направете своја матриошка : Белата ембрионска матриошка им овозможува на децата да ги нацртаат своите омилени обрасци, да ја покажат својата имагинација и мудрост, да ја вежбаат координацијата на раката и да се држат на вештини и да останат подалеку од електронските производи. Доволна количина и соодветна големина : ќе добиете 2 комплети божиќни кукли за гнездење, секој сет содржи 5 кукли, најголемиот е висок околу 4,5 инчи, а најмалиот е висок околу 1,1 инчи, може да се постави еден во друг за да се појави како една. Идеално за повеќе апликации : Овие деца што гнездат кукли можат да бидат дадени како подароци на matубителите на матриошка и fansубителите на уметноста и занаетите, особено на родендени, Божиќни и важни денови, исто така достапни како украси дома или канцеларија. Белешка : Матриошката не е одвртена, држете ги горните и долните делови со левите и десните раце и ги одделуваме; Матриошка е дрво производ; Поради влијанието на температурата и влажноста, може да не се отвори делумно, во ова време, ве молиме користете торба за пренесување на светлина за да ја запечатите матриошката, а потоа ставете ја на сонцето за да ја отворите лесно.

За стоката

Слична стока во категоријата

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

Случај : Компатибилен со i Phone 14 & i Phone 13 Екран : Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Drop+ 5x онолку капки ка

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патува

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Scroll