Ново
На рачен мини вентилатор, рачен вентилатор, стилизирање на кармин рачен вентилатор , преносен USB-полнеж со мал џеб вентилатор , вентилатор управуван од батерија [14

На рачен мини вентилатор, рачен вентилатор, стилизирање на кармин рачен вентилатор , преносен USB-полнеж со мал џеб вентилатор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1. Супер долго траење на батеријата ви овозможува да уживате во тоа додека патувате, патувате, да работите и сите други активности на отворено. Обликот е многу роман и уникатен. Дизајнот што виси на вратот ослободува раце , форма на кармин, модерен и роман, дамите што сакаат убавина мора да го сакаат тоа. Откако го извадив капакот, спојувајќи го капакот на дното на телото, на овој начин, рачката што станува вентилатор е погодна за рачна употреба. 【12-21 часа време на ладење】 до 21 час време на ладење во едно целосно полнење. 【Вграден мотор без четка】 : Опремена со мотор без четка, волуменот на воздухот е директен, областа на сечилото на вентилаторот се зголемува за 60%, брзината на ветерот се зголемува за 90%, а волуменот на воздухот е голем без бучава. 【12-21 часа време на ладење】 до 21 час време на ладење во едно целосно полнење. Откако го извадив капакот, спојувајќи го капакот на дното на телото, на овој начин, рачката што станува вентилатор е погодна за рачна употреба. Овој мини рачен вентилатор е USB -полнење преку редовен USB штекер, лаптоп, електрична банка или полнач за автомобили. 【2-фаза трансформабилен вентилатор-може да биде целосно склопен за да ги скрие лопати, го прави доволно мал и компактен доволно за да се лизне во скоро сите џебови. [Различни стилови】 : Кога не се во употреба, можете да го покриете капакот за да изгледате како атрактивен кармин. Овој мини рачен вентилатор е USB -полнење преку редовен USB штекер, лаптоп, електрична банка или полнач за автомобили. Производ : Мини режим на рачна моќност на кармин : USBNoise : Под 36dbcolor : злато, црна, розова, црна, исклучена бела боја, Пинкшел Процес : Инјектирање Молдингмотор Тип : Четка Моторендусите : 3-6 часот Пополнување е поддржано : Поддржано е оценет напон : DCSV / 1 АМАТЕРИЈА : ABS , Карактеристики на tpeproduct : мини преносна, долга издржливост, ултра тивковидена моќност : 5wapsplicable Површина : 3 MCategory : рачен, висина на вратот : Fanweight : 0. Дизајнот што виси на вратот ослободува раце , форма на кармин, модерен и роман, дамите што сакаат убавина мора да го сакаат тоа. Кога го користите, тоа е многу лесен и преносен вентилатор, и кога не е во употреба, може да лежи тивко во вашата торба како кармин.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Scroll