Ново
Рустикална куќа за влез во куќа куки 6 пакувања Декоративни гроздобер закачалки wallидови монтирани тврди антички индустриски тешки куки постави двојна фарма куќа з

Рустикална куќа за влез во куќа куки 6 пакувања Декоративни гроздобер закачалки wallидови монтирани тврди антички индустриски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потреби за виси. Нашиот класичен изглед и чувство на овие гроздобер куки ќе помогнат во подобрување на изгледот на која било просторија. ★ Материјал со висок квалитет : Куките на wallидот се прават со супериорна челик со 100% метална издржливост и јачина. Карактеристики : ✓ Материјал : легура на цинк. Тоа е совршен начин за создавање и зачувување простор во вашиот дом или канцеларија. ✓ Колор : црна. ★ Заштеда на простор и лесна тежина : има посебни куки за палто со двоен дизајн. Зошто нè избира! ✓ Вашите производи ќе бидат тесни опремени за испорака, без да имаат шанси за кршење. Stylish Hook ќе додаде некои класични минималистички таленти за да ја комплиментирате вашата соба. Haveе имате дополнителна флексибилност за да инсталирате што повеќе куки колку што ви требаат, без да се загрозат стилот. Тие се вклопуваат на дрво, сув wallид, wallиден обетка и други типови wallидови уредно и брзо. ★ Пакет вклучува : 6 x рустикални куки на wallидови, завртки од 30x, 25 x сидро , Големина на куката : 135 x 66 mm/ 5,3 x 2,6 инчи. Нашите куки за палто можат да држат до 35 IBs секој кога се обезбедени правилно на цврсти дрвени столбови. Haveе имате дополнителна флексибилност за да инсталирате што повеќе куки колку што ви требаат, без да се загрозат стилот. ★ Повеќе апликации : Ур двојни куки можат да се користат на различни места, како што се спални соби, бањи, плакари, кујна и гаража, за да висат разни предмети, како што се вашите омилени ѓердани за изјава, палта, ремени, чанти, парчиња накит, корпи, готвење Вер, клучеви и повеќе. Нашите куки за палто можат да држат до 35 IBs секој кога се обезбедени правилно на цврсти дрвени столбови. Ние ги дизајниравме нашите куки да изгледаат добро со подолги завртки за да можат безбедно да се монтираат на кој било wallид. ✓ Сигурни и производи за проверка на квалитетот. Нашиот сет на гроздобер куки ќе помогне да додадете стил и софистицираност во која било просторија во која ќе ги ставите. ✓ Пријателска и брза поддршка на клиентите. ★ Лесно за инсталирање : Нашите куки за wallидови се многу едноставни за инсталирање и секој сет на рустикален wallиден кука го вклучува неопходниот монтиран хардвер на wallидот. Секоја wallидна кука е изградена за сила и е способна да држи облека, облеки, пешкир итн. Цврста и долготрајна ✓ Бајадингтајска кука беше изработена од висок квалитет на метал, тврд и издржлив материјал, не е лесен за кршење и изграден за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозија и оцрнување. ✓ Со тежина на станбена тежина : 35 фунти ✓ Пакувајте : 6x рустикални куки за wallидови, завртки од 30x , 50 x сидро. Секоја wallидна кука е изградена за сила и е способна да држи облека, облеки, пешкир итн.★ Материјал со висок квалитет : Куките на wallидот се прават со супериорна челик со 100% метална издржливост и јачина. ★ Заштеда на простор и лесна тежина : има посебни куки за палто со двоен дизајн. Ние ги дизајниравме нашите куки да изгледаат добро со подолги завртки за да можат безбедно да се монтираат на кој било wallид. ★ Лесно за инсталирање : Нашите куки за wallидови се многу едноставни за инсталирање и секој сет на рустикален wallиден кука го вклучува неопходниот монтиран хардвер на wallидот. Тоа е совршен начин за создавање и зачувување простор во вашиот дом или канцеларија. Двојните куки се способни да држат повеќе предмети без да мора да се грижите за облеката или облеката што се лизга.

За стоката

Слична стока во категоријата

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Scroll