Ново
Добредојдовте торби 20 пакувања, Uceoo Black Kraft Paper Wlcome Подароци со рачки црни торби за подароци 7,9 x 3,7 x 9,4 инчи малопродажни торби добредојде на хартиени торби со најголе?

Добредојдовте торби 20 пакувања, Uceoo Black Kraft Paper Wlcome Подароци со рачки црни торби за подароци 7,9 x 3,7 x 9,4 инчи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврсти и издржливи. Торба за подароци од црна хартија е 7,9 x 3,7 x 9,4 инчи /20 x 9,5 x 24см, идеална големина за намирници, облека или пакување на подароци. Печатено со „Добредојдовте“ со бели букви, одлично како торби за подароци, торби за купување, торби за фаворизи, торби за добра, торби за забави, торби за малопродажба, торби за стоки, занаетчиски кеси. Црните торби за подароци со рачки совршени за изработка на DIY, можете да ги направите уникатни со цртање, боење или налепници. Крафт хартиени кеси се еднократно и рециклирани, повеќе еколошки, го намалуваат отпадот и ја штитат околината. Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврсти и издржливи. Торба за подароци од црна хартија е 7,9 x 3,7 x 9,4 инчи /20 x 9,5 x 24см, идеална големина за намирници, облека или пакување на подароци. Печатено со „Добредојдовте“ со бели букви, одлично како торби за подароци, торби за купување, торби за фаворизи, торби за добра, торби за забави, торби за малопродажба, торби за стоки, занаетчиски кеси. Црните торби за подароци со рачки совршени за изработка на DIY, можете да ги направите уникатни со цртање, боење или налепници. Крафт хартиени кеси се еднократно и рециклирани, повеќе еколошки, го намалуваат отпадот и ја штитат околината. Specifications : Color : black Printed with 'WELCOME'' in white letters, Materials : kraft paper and string handles Dimension : inches 7.9 x 3.7 x 9.4 Inches Features : Strong and durable Simple & Beauty Environmentally friendly & recycling Applications : Carry goodies, gifts, Облека, забави за забави, намирници што се користат во забава, свадба, шопинг, славење, празници, занаети за DIY кои најчесто се користат за продавници за малопродажба, продавници за подароци, бутици и места за облека, вклучени : 20 x торби за подароци од црна хартија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Scroll