Ново
Festool 492125 RO125 Feq StickFix Barding Pad, мека, 125мм

Festool 492125 RO125 Feq StickFix Barding Pad, мека, 125мм

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи температури за време на тешки апликации во ротирачки режим. Дизајнот на jetstream обезбедува високо ефикасно отстранување на прашината, што резултира во почист воздух, подобри завршувања и подолг подлога и абразивен живот. Брзо одговарајте на подлогата на површината со ефикасната промена на подлогата за алатка Fast Fix. Дизајн на кука и јамка за брзи и ефикасни абразивни промени; Овозможува повторна употреба на делумно користени абразиви. Влошките на фестивалите користат високо-отпорна, отпорна на топлина MPE-пена за постојани резултати од завршна обработка, униформа носење и продолжен живот на подлогата. Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи температури за време на тешки апликации во ротирачки режим. Дизајнот на jetstream обезбедува високо ефикасно отстранување на прашината, што резултира во почист воздух, подобри завршувања и подолг подлога и абразивен живот. Брзо одговарајте на подлогата на површината со ефикасната промена на подлогата за алатка Fast Fix. Дизајн на кука и јамка за брзи и ефикасни абразивни промени; Овозможува повторна употреба на делумно користени абразиви. Влошките на фестивалите користат високо-отпорна, отпорна на топлина MPE-пена за постојани резултати од завршна обработка, униформа носење и продолжен живот на подлогата. Од производителот Стандардна подлога за мека замена, оптимизирана за ротирачко или случајно орбита со пескарење со RO125 FEQ Sander. Тајната за одлична завршница лежи во употребата на вистинската подлога и абразивна за апликацијата при рака. Со системот Festool, ќе најдете решение за речиси секоја апликација и ќе дадете подобри резултати со влошки, абразиви, Сандерс и екстрактори на прашина дизајнирани да работат беспрекорно и ефикасно заедно. Влошките за пескарење Festool се дизајнирани внимателно како и секоја друга компонента за оптимални перформанси и долг живот. Сите наши влошки се дизајнирани со екстракција на прашина како примарно разгледување, така што ќе работите чистач, ќе произведете подобра завршница и значително ќе го продолжите животот на вашите абразиви и влошки. Влошките на Festool се карактеризираат со дизајнот на кука и јамка за брзи и ефикасни абразивни промени и овозможуваат повторна употреба на делумно користени абразиви. Високо отпорна, отпорна на топлина MPE пена се користи во сите наши влошки за постојани резултати од завршна обработка, униформа носење и продолжен живот на подлогата. Бидејќи влошките за пескарење на крајот ќе замор и ќе бараат замена, препорачливо е да се задржи свежа подлога за да се избегне пауза во работата. Вклучува 1 подлога за пескарење. Направено во Германија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Scroll