Ново
Festool 492125 RO125 Feq StickFix Barding Pad, мека, 125мм

Festool 492125 RO125 Feq StickFix Barding Pad, мека, 125мм

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи температури за време на тешки апликации во ротирачки режим. Дизајнот на jetstream обезбедува високо ефикасно отстранување на прашината, што резултира во почист воздух, подобри завршувања и подолг подлога и абразивен живот. Брзо одговарајте на подлогата на површината со ефикасната промена на подлогата за алатка Fast Fix. Дизајн на кука и јамка за брзи и ефикасни абразивни промени; Овозможува повторна употреба на делумно користени абразиви. Влошките на фестивалите користат високо-отпорна, отпорна на топлина MPE-пена за постојани резултати од завршна обработка, униформа носење и продолжен живот на подлогата. Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи температури за време на тешки апликации во ротирачки режим. Дизајнот на jetstream обезбедува високо ефикасно отстранување на прашината, што резултира во почист воздух, подобри завршувања и подолг подлога и абразивен живот. Брзо одговарајте на подлогата на површината со ефикасната промена на подлогата за алатка Fast Fix. Дизајн на кука и јамка за брзи и ефикасни абразивни промени; Овозможува повторна употреба на делумно користени абразиви. Влошките на фестивалите користат високо-отпорна, отпорна на топлина MPE-пена за постојани резултати од завршна обработка, униформа носење и продолжен живот на подлогата. Од производителот Стандардна подлога за мека замена, оптимизирана за ротирачко или случајно орбита со пескарење со RO125 FEQ Sander. Тајната за одлична завршница лежи во употребата на вистинската подлога и абразивна за апликацијата при рака. Со системот Festool, ќе најдете решение за речиси секоја апликација и ќе дадете подобри резултати со влошки, абразиви, Сандерс и екстрактори на прашина дизајнирани да работат беспрекорно и ефикасно заедно. Влошките за пескарење Festool се дизајнирани внимателно како и секоја друга компонента за оптимални перформанси и долг живот. Сите наши влошки се дизајнирани со екстракција на прашина како примарно разгледување, така што ќе работите чистач, ќе произведете подобра завршница и значително ќе го продолжите животот на вашите абразиви и влошки. Влошките на Festool се карактеризираат со дизајнот на кука и јамка за брзи и ефикасни абразивни промени и овозможуваат повторна употреба на делумно користени абразиви. Високо отпорна, отпорна на топлина MPE пена се користи во сите наши влошки за постојани резултати од завршна обработка, униформа носење и продолжен живот на подлогата. Бидејќи влошките за пескарење на крајот ќе замор и ќе бараат замена, препорачливо е да се задржи свежа подлога за да се избегне пауза во работата. Вклучува 1 подлога за пескарење. Направено во Германија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Scroll