Ново
Coumeno Бебе чист раб заштитник, 1,2 x 9,84ft, Детска заштита биро агол Анти-пумпа против-пумпа за домашна обвивка невидлива, анти-остра раб за заштита

Coumeno Бебе чист раб заштитник, 1,2 x 9,84ft, Детска заштита биро агол Анти-пумпа против-пумпа за домашна обвивка невидлива,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу вискозен, нетоксичен и без вкус, може постојано да се исцеди или влече, не лесно деформиран или искинат, и обезбедува 5 пати поголема заштита од пластиката. 【Мек и транспарентен】 Заштитниот филм е како дел од мебелот, одржувајќи го оригиналниот изглед на мебелот, мекото и анти-колукција, транспарентен и разноврсен, подобрен акрилен материјал, мазен и тежок и не е лесно оштетен од надворешните сили, давање деца поголема флексибилност. 【Мултифункционално】 Обезбедете прилагодено лепило со голема моќност за да спречите да падне штитот или да биде растргнат од деца, заштитниот раб е исто така многу лесен за стакло, и нема да остави остаток кога ќе се отстрани како целина и нема да го оштети вашиот мебел . 【Лесно за инсталирање и расклопување】 Нашите производи не треба да бидат прободени, само треба да ја исечете или намалите потребната големина, да го ставите на чисто место, да го притиснете и оставете го да седи 24 часа. Производите главно се користат за остри рабови или релативно тврди површини, како што се столици, плакари, клупи, полици за книги, итн., Се безбедни и чисти за нивните материјали, погодни за расадници, кујни, камини, градинки, болници, ресторани, итн. 【Големина на производот】 лентата за браник за бебиња е ширина 1,2x1,2 инчи, дебелина од 0,08 инчи и долга 9,84 стапки, лесни и практични. 【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу вискозен, нетоксичен и без вкус, може постојано да се исцеди или влече, не лесно деформиран или искинат, и обезбедува 5 пати поголема заштита од пластиката. 【Мек и транспарентен】 Заштитниот филм е како дел од мебелот, одржувајќи го оригиналниот изглед на мебелот, мекото и анти-колукција, транспарентен и разноврсен, подобрен акрилен материјал, мазен и тежок и не е лесно оштетен од надворешните сили, давање деца поголема флексибилност. 【Мултифункционално】 Обезбедете прилагодено лепило со голема моќност за да спречите да падне штитот или да биде растргнат од деца, заштитниот раб е исто така многу лесен за стакло, и нема да остави остаток кога ќе се отстрани како целина и нема да го оштети вашиот мебел . 【Лесно за инсталирање и расклопување】 Нашите производи не треба да бидат прободени, само треба да ја исечете или намалите потребната големина, да го ставите на чисто место, да го притиснете и оставете го да седи 24 часа. Производите главно се користат за остри рабови или релативно тврди површини, како што се столици, плакари, клупи, полици за книги, итн., Се безбедни и чисти за нивните материјали, погодни за расадници, кујни, камини, градинки, болници, ресторани, итн. 【Големина на производот】 лентата за браник за бебиња е ширина 1,2x1,2 инчи, дебелина од 0,08 инчи и долга 9,84 стапки, лесни и практични. Заштитник на кумено работ е изработен од супер мек и безбеден транспарентен материјал, подобреното лепило може да го направи стабилно да се заклучат остри агли на маса или раб, да му дадат на вашето бебе целосна заштита дома.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм...

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Scroll