Ново
Четка за заби за заби на софреш - Големина на возрасни | Вашиот избор на боја |

Четка за заби за заби на софреш - Големина на возрасни | Вашиот избор на боја |

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 271.84

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив. Составена од кратки и долги влакна Овој уникатен дизајн им овозможува на четката правилно да ги исчисти страните и горните површини на забите и во исто време да се исчисти длабоко помеѓу забите и под линијата за џвакање. Секоја кратка влакна е заоблена и полирана за да обезбеди мазно, нежно дејство за чистење. Секоја долга влакна е прецизно измешана до фино точка што му дозволува нежно да се исчисти каде не може да оди друга четка. Покрај тоа, специјалната „мека зафат“ преголемата рачка овозможува без напор и прецизно четкање. Четката за заби што ја гуши софрешот е толку добро дизајнирана што доаѓа само во „мека“ конфигурација на влакната. Зошто? Затоа што како стоматолог, ние ги познаваме поцврстите влакната, толку поабусивна четката е на забите. Ние ги нарекуваме оваа феномен „абразија на заби“ и може странично да носи жлебови во забите на линијата за џвакање. Меките влакна на четката за заби на четката за заби се дизајнирани да спречат „абразија на четката за заби“, додека обезбедуваат максимално дејство за чистење. Запомнете дека сите четки за заби треба да се заменат на секои три до четири месеци за да се обезбеди максимално дејство за чистење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Scroll