Ново
Соблекувална, просторија за менување на облекување, Променлива просторија Едноставна мобилна просторија за простории за простории за простории за канцеларија за

Соблекувална, просторија за менување на облекување, Променлива просторија Едноставна мобилна просторија за простории за простории

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, лесна за инсталирање. ? Повеќе апликации за инсталација : Соби за фитинг може да се инсталираат во трговски центри, продавници за облека, канцеларии или едноставни домови. Постојат 10 бои за да изберете. ? Услуга по продажба : Задоволството на клиентите е нашата единствена цел. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме. Одговори на е -пошта во рок од 24 часа. ? Дебела ткаенина : Размислен дизајн, густа крпа за засенчување, заштити ја вашата приватност, никогаш не грижете се за излегување. ? Молчи за копчиња : Нежните копчиња за копчиња се во контакт со римскиот стап, водоотпорен и искривен, вграден прстен за придушувач, флексибилен, тивок и отпорен на абење. ? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, лесна за инсталирање. ? Повеќе апликации за инсталација : Соби за фитинг може да се инсталираат во трговски центри, продавници за облека, канцеларии или едноставни домови. Постојат 10 бои за да изберете. ? Услуга по продажба : Задоволството на клиентите е нашата единствена цел. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме. Одговори на е -пошта во рок од 24 часа. ? Дебела ткаенина : Размислен дизајн, густа крпа за засенчување, заштити ја вашата приватност, никогаш не грижете се за излегување. ? Молчи за копчиња : Нежните копчиња за копчиња се во контакт со римскиот стап, водоотпорен и искривен, вграден прстен за придушувач, флексибилен, тивок и отпорен на абење. ???????????? Лесно може да се движи. Може да се чува компактно кога не се користи за да заштедите простор. Лесно за промена на облеката во простран простор. Користете висококвалитетни челични цевки и да имате одлична стабилност! Издржлив тип на завеса. Параметри на продукција-Име : Облека за менување на просторијата за менување на соблекувалната : Материјал за ткаенини за затемнување : Материјал со висококвалитетна челична цевка-бруто Тежина : Околу 8kg-9kg-плетење Висина : 200 см- Вклучено е : Завесата X1; Метална рамка X1; ние се фокусираме на клиенти, концепти на производи, лесна употреба, производствени линии, во чекор со меѓународни трендови, обрнете внимание на занаетите и традиционалните занаети и гарантираме 100% задоволство за клиентите. Купете со доверба ???????????? .

За стоката

Слична стока во категоријата

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм...

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Scroll