Ново
Yzk 216 слотови обоени моливчиња за молив, држач за молив во Оксфорд со затворање на патент за затворање во боја на молив за авартни пенкала или маркери со голем капаци

Yzk 216 слотови обоени моливчиња за молив, држач за молив во Оксфорд со затворање на патент за затворање во боја на молив за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив ремен за лесно носење. Тоа е лесен, соодветно големина и совршен за уметници и писатели во движење. Овој организатор на држачи за моливи во боја е совршен подарок за уметници, деца и писатели. 【219 Индивидуални еластични слотови】 Организаторот на обоени моливи доаѓа со 219 индивидуални еластични слотови (216 за моливи и 3 за бришење или острилка), така што секој молив има свое безбедно место во овој случај. Еластичните ленти го држат секој молив или пенкало на место за да ги спречат да испаднат или да бидат оштетени. 【Одлично складирање】 Голем случај со молив со капацитет со мерење 11,6x7.8x3,2 инчи, со 4 прегради, секоја со одделно затворање на патент. Чувајте ги вашите моливи организирани и безбедни со овој држач за обоени моливи. 【Мултифункционално】 Кутијата со моливи е разноврсна и може да има различни уметнички материјали, вклучувајќи обоени моливи, пенкала за гел, моливи за акварел, моливчиња за блендер, четки за шминка и многу повеќе. Исто така е одлично за обични моливи. 【Исклучителна занаетчиство】 Направено со висококвалитетна ткаенина Твил Оксфорд, овој шарен случај со моливи е издржлив и долготраен. Цврстиот патент може да издржи тешка употреба. За секој уметник со голема колекција моливи, ова е зачудувачки случај со молив за возрасни. 【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив ремен за лесно носење. Тоа е лесен, соодветно големина и совршен за уметници и писатели во движење. Овој организатор на држачи за моливи во боја е совршен подарок за уметници, деца и писатели. 【219 Индивидуални еластични слотови】 Организаторот на обоени моливи доаѓа со 219 индивидуални еластични слотови (216 за моливи и 3 за бришење или острилка), така што секој молив има свое безбедно место во овој случај. Еластичните ленти го држат секој молив или пенкало на место за да ги спречат да испаднат или да бидат оштетени. 【Одлично складирање】 Голем случај со молив со капацитет со мерење 11,6x7.8x3,2 инчи, со 4 прегради, секоја со одделно затворање на патент. Чувајте ги вашите моливи организирани и безбедни со овој држач за обоени моливи. 【Мултифункционално】 Кутијата со моливи е разноврсна и може да има различни уметнички материјали, вклучувајќи обоени моливи, пенкала за гел, моливи за акварел, моливчиња за блендер, четки за шминка и многу повеќе. Исто така е одлично за обични моливи. 【Исклучителна занаетчиство】 Направено со висококвалитетна ткаенина Твил Оксфорд, овој шарен случај со моливи е издржлив и долготраен. Цврстиот патент може да издржи тешка употреба. За секој уметник со голема колекција моливи, ова е зачудувачки случај со молив за возрасни.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Scroll