Ново
Зеродеко 100 парчиња Хангар анти-лента силика гел Универзална транспарентна не-налепници

Зеродеко 100 парчиња Хангар анти-лента силика гел Универзална транспарентна не-налепници

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 162.56

Силиконски ленти- 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачки ленти за закачалки. Залепете го лепливото зафат на закачалка со мазна површина, можете лесно да ја чувате облеката во место и нема потреба да се грижите за лизгање на облеката. Самостојно лепење на закачалки- може многу лесно деформирани и лизгачки работи, како што се елеци, јакни, здолништа, џемпери ,, тие можат да донесат добро искуство. Ленти за закачалка- Не само погодно за домашна употреба, не-закачалките може да се применат и во хотели, продавници за облека, презентации на производи, продавници. Ленти за закачалка за гардероба- Не-површина со посебен дизајн што може да спречи облеката да се лизне од закачалката. Додаток за закачалка за плакари- ✅ 【Карактеристики】 : 2.75x0.39x0,16 инчи од секоја закачалка, само-лепила и не-закачалка ленти облека од лизгање од закачалката. Пакетот вклучува карактеристики за затегнување 100 x не -закачалки - материјал : силиконски ленти за не -закачалка - боја : транспарентно лепило против зафат - Големина : 7.00x1.00x0.40cm/2.75x0.39x0 лепила за лепила. - Помогнете да ги зафатите лентите за облека и ткаенините за да ги спречите да се лизгаат, што е лесно да се користат анти-ленти за закачалка за гардероба. - Компактна и светлина во дизајнот на тежината За лесно носење, доволна количина може да ги исполни вашите количини бараат силиконски ленти. - Врвовите на резервоарот, деликатните и ткаенините, овие ленти за закачалка за самолеплива облека можат да се држат до пределот на рамото на закачалки со силиконски ленти за закачалка. - Чувајте ја облеката на место на мазна пластика или закачалки од дрво со лепило силиконски закачалки ленти за закачалки од дрво. - Не -облеките за закачалка за закачалка се способни да ја задржат облеката во место, што ви носи огромна погодност за ветерници за ветерници за ветерници за затегнување. на која било мазна површина. ленти за закачалка изработени од силиконски материјали со високи производи, не-лизгачки, сигурни и издржливи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи �

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Scroll