Ново
Speedwox 7 инчи дијагонални клешти 8 инчи долги нос клешти 2 компјутери Поставете го намалувањето на напорите за 35% аголни секачи на жицата на главата Страна сечење мулт?

Speedwox 7 инчи дијагонални клешти 8 инчи долги нос клешти 2 компјутери Поставете го намалувањето на напорите за 35% аголни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 324.64

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабелска вратоврска, па дури и жица за пијано. Капка фалсификувана индустриска оценка челик и топлина третирани за целокупна јачина и издржливост. Спецификација 7 инчи на дијагонални клешти за сечење : (180 x 58,5 x 18) мм. Засилените вилици на долги нос клешти ќе обезбедат максимална јачина на зафаќање за корисниците. Ние ги цениме сите повратни информации од клиентот, секогаш пријателска услуга за клиенти кои стојат зад производите Speed Wox, 100% гаранција за враќање на парите. ВНИМАНИЕ 1. Имаме над 1000 вработени, вклучително и повеќе од 200 одлични странски трговски службеници, лица за контрола на квалитетот и истражувачки персонал. Долг и засилен дизајн на носот за лесна работа во затворени простори. Индукција зацврстена цврстина на работ на работ приближно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***...

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи...

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра С�

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница) Квадратни фр

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Scroll