Ново
DNATS 4 Ниво тенок мобилен складиште за складирање на решетки за складирање за бања за перење бања тесно место

DNATS 4 Ниво тенок мобилен складиште за складирање на решетки за складирање за бања за перење бања тесно место

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 816.00

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба. Како количка за алатки, подобро ја организира вашата кујна, складирање на бања, трпезарија и спална соба, итн. Тенок количка за складирање, погодна за тесни простори или агли на простории. Димензии за заштеда на простор, но со повеќе простор за складирање. Непречено се тркала со 4 гумени тркала дури и на теписи низ собата. Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба. Како количка за алатки, подобро ја организира вашата кујна, складирање на бања, трпезарија и спална соба, итн. Тенок количка за складирање, погодна за тесни простори или агли на простории. Димензии за заштеда на простор, но со повеќе простор за складирање. Непречено се тркала со 4 гумени тркала дури и на теписи низ собата. Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба. Како количка за алатки, подобро ја организира вашата кујна, складирање на бања, трпезарија и спална соба, итн. димензии, но со повеќе простор за складирање. Непречено се зголемуваат со 4 гумени тркала дури и на теписи низ просторијата.360-степени тркач на тркач од подот до таванот за повеќе слоеви за складирање. Содржина на пакувања : 1 парчиња за складирање на парчиња.Ноти : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Часови за складирање.

За стоката

Слична стока во категоријата

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Scroll