Ново
13/14 инчи IPS задно осветлување HD 1920 * 1080 целосна функција Дигитален фото рамка Електронски албум Дигитале слика музичко видео

13/14 инчи IPS задно осветлување HD 1920 * 1080 целосна функција Дигитален фото рамка Електронски албум Дигитале слика музичко

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно искуство од сите агли. Совршен избор за подароци за родендени, свадби, дипломирања, семејни собири и многу други прилики. Дигиталните рамки за фотографии добиваат фотографии и видеа веднаш преку Wi-Fi мрежа. Тогаш вашето семејство и пријатели сите можат да ја испратат фотографијата во истата дигитална рамка. Прилагодете ги вашите фотографии. Прилагодете како се појавуваат фотографиите на екранот. Организирајте и репродуцирајте фотографии преку албуми. Сортирајте или случајно пуштете фотографии. Боја : Црна / беланит Големина : 14 инчи (13,3 инчи за приказ на екранот) Резолуција на слика : 1920 * 1080ips Формат на задното осветлување : jpeg. Формат на JPGVideo : MOV/ MP4/ RM/ RMVB/ MKV/ M4 V/ MPG/ FLV/ PMP/ AVI/ VOB/ DAT/ 3 GPAUDIO Формат : MP3/ MP2/ MP1/ WMA/ OGG/ APE/ FLAC/ AC3/ RA/ AACOPERING LASKIN : Англиски, француски, германски, руски, шпански, португалски, италијански, турки, јапонски, дански, брзина на Chineseslide : 5 S/ 10 S/ 15 S/ 1min/ 15min/ 30min/ 45 Minauto-Play Mode : Mix-Play/ Photo/ Music/ Movie / Музика + Фото/ Прилагодување/ Објавување на прилагодување : 1-15 Нивоа на поддршка SD Тип на SD : SD/ MMC/ MS (Max.32 GB) (не е вклучен) Интерфејс : USB, Micro USB, 3,5 mm слушалки за слушалки : Далечински управувач и додаток на копчето за влечење на копчиња : 110-240 V 50/60 Hz, Излез : DC 12 V 2 Awelcome во нашата продавница. Ние сме специјализирани во производи за потрошувачка електроника. Ви благодарам за вашето присуство. Вашата поддршка е мојата движечка сила.

За стоката

Слична стока во категоријата

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто...

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Scroll