Ново
Задача T22208 Би-метална уривање Реципроцирање на сечилото за пила за прикован дрво и пластика, 6,01-инчен

Задача T22208 Би-метална уривање Реципроцирање на сечилото за пила за прикован дрво и пластика, 6,01-инчен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика. 6 заби по инч за брз почеток. Би-метална конструкција за издржливост и острина. 1/2-инчен Универзален Шанк одговара на повеќето пили. Мерки 6.01-инчи (должина). Исечете го дрвото без да се грижите за удирање на ноктите со ова возвратно сечило за пила од алатки за задачи. Сечилото се одликува со 5 остри заби на брич на инч се дизајнирани да направат брза работа на повеќето нокти, и тие ја намалуваат пластиката со леснотија. Би-металната конструкција го одржува сечилото ладно и спречува свиткување. Ова мери 6,01-инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Scroll