Ново
Quantum WRS5-63-2154SS не'рѓосувачки челик цврст комплет за стартување на 5 полици

Quantum WRS5-63-2154SS не'рѓосувачки челик цврст комплет за стартување на 5 полици

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3359.84

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик. Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартување Комплет 63in. Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартување Комплет 63in. Цврстите полици се решение каде нечистотијата, прашината и излевањето се потенцијално прашање. Цврстата рамна површина овозможува складирање од мали до големи предмети и периметарот на морскиот раб спречува истурање. Двоен мерач 18 мерач 304 не'рѓосувачки челик им дава на цврстата полица одлични карактеристики на јачината. Сите единици со цврста полица се состојат од 5 полици и 4 објавувања. Мобилизирајте го вашиот комплет за стартување користејќи изборен мобилен комплет WR-00 H.

За стоката

Слична стока во категоријата

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Scroll