Ново
Надградени брави на кабинетот од 10 парчиња за бебиња, брави за фиоки за докажување за деца доказ за бебе со двојни брави за заклучување и прилагодлива должина

Надградени брави на кабинетот од 10 парчиња за бебиња, брави за фиоки за докажување за деца доказ за бебе со двојни брави за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 255.84

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротирачки 360 степени. Две копчиња за притискање истовремено за да се отклучат за побезбедна од старата верзија. Напредно двојно заклучување го прави така што децата не можат да го притиснат копчето и да се отворат. Префрлување на лизгање на двојно заклучување. Кога детето го турка копчето, бравата нема да се отвори. Ова двојно заклучување е опционална карактеристика што можете да ја користите кога е потребно. Ова ви овозможува да ги користите овие брави за првите неколку години од развојот на вашето дете. Пакет со вредности од 10 брави за безбедност : 5 парчиња долги сиви брави за деца и 5 парчиња кратки сиви брави за деца кои имаат силно лепило од 3 метри. MULTI-PURPOSE : The of different lengths safety cabinet locks are designed to meet all kinds of household items such ascabinets, drawers, cupboard, doors, windows, refrigerators, ovens, toilet seat covers, trash cans, closet, microwave oven,washing machines, и други. Лесно за инсталирање : Не се потребни алатки за деца кои го потврдуваат вашиот дом никогаш не било полесно. Нанесете ги бравите за безбедност на децата на избраната површина и кликнете на заклучувањето на своето место. Не се потребни алатки или дупчење. Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротирачки 360 степени. Две копчиња за притискање истовремено за да се отклучат за побезбедна од старата верзија. Напредно двојно заклучување го прави така што децата не можат да го притиснат копчето и да се отворат. Префрлување на лизгање на двојно заклучување. Кога детето го турка копчето, бравата нема да се отвори. Ова двојно заклучување е опционална карактеристика што можете да ја користите кога е потребно. Ова ви овозможува да ги користите овие брави за првите неколку години од развојот на вашето дете. Пакет со вредности од 10 брави за безбедност : 5 парчиња долги сиви брави за деца и 5 парчиња кратки сиви брави за деца кои имаат силно лепило од 3 метри. MULTI-PURPOSE : The of different lengths safety cabinet locks are designed to meet all kinds of household items such ascabinets, drawers, cupboard, doors, windows, refrigerators, ovens, toilet seat covers, trash cans, closet, microwave oven,washing machines, и други. Лесно за инсталирање : Не се потребни алатки за деца кои го потврдуваат вашиот дом никогаш не било полесно. Нанесете ги бравите за безбедност на децата на избраната површина и кликнете на заклучувањето на своето место. Не се потребни алатки или дупчење.

За стоката

Слична стока во категоријата

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Scroll