Ново
Mitsubishi Electric FR-D720-5.5K инвертер nn

Mitsubishi Electric FR-D720-5.5K инвертер nn

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 636.80

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија. Може да има само јапонски прирачник, ако производството произведено само за употреба во Јапонија. Дури и ако сте повредени со ова, ние нема да бидеме одговорни за каква било загуба, штети и проблеми. Од пратката од Јапонија, ќе биде потребно време за испорака. Имаме случај дека не можеме да испорачаме во зависност од местото за испорака. Не е на залиха или случај на испорака во следниот работен ден после, ние ќе ве контактираме преку е-пошта. 9 : 00 до 18 : 00 часот (JST) : Бизнис часови (сабота и недела, пролетни одмори, летни одмори, Новата година ќе биде затворена). Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија. Може да има само јапонски прирачник, ако производството произведено само за употреба во Јапонија. Дури и ако сте повредени со ова, ние нема да бидеме одговорни за каква било загуба, штети и проблеми. Од пратката од Јапонија, ќе биде потребно време за испорака. Имаме случај дека не можеме да испорачаме во зависност од местото за испорака. Не е на залиха или случај на испорака во следниот работен ден после, ние ќе ве контактираме преку е-пошта. 9 : 00 до 18 : 00 часот (JST) : Бизнис часови (сабота и недела, пролетни одмори, летни одмори, Новата година ќе биде затворена). [Применлив мотор капацитет (KW)] 5,5 [излез] Оценет капацитет (KW) : 9,5 номинална струја (А) : 23,8 Оценка на струјата на преоптоварување : 150% 60 S, 200% 0,5 (карактеристики на инверзно време) Напон : Трифазен 200 до 240 V [Напојување на електрична енергија] Оценет Влезен напон/Фреквенција на AC : Трифазен 200 до 240 V 50 Hz/60 Hz Дозволена флуктуација на напон на AC : 170 до 264 V 50 Hz/60 Hz Дозволена фреквенција флуктуација : +/- 5% капацитет на напојување (KVA) : 12,0 [Заштитна структура (JEM1030)] затворен тип (IP20). IP40 за тотално затворена серија на структура. [Систем за ладење] Присилно ладење на воздухот [Приближна маса (кг)] 3.6 (1).

За стоката

Слична стока во категоријата

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Scroll