Ново
Дебел Bluetooth звучник преносен безжичен звучник стерео звук звук на отворено поддршка Bluetooth музички плеер

Дебел Bluetooth звучник преносен безжичен звучник стерео звук звук на отворено поддршка Bluetooth музички плеер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1022.40

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth/U диск/TF картичка/Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра побарувачка во вашиот секојдневен живот и ужива музика во секое време и каде било. Одговор со еден клик : Поддршка без раце, вграден микрофон за повици со HD, интелигентно намалување на бучавата без бучава. Импресивно јасен и звук со целосен опсег. Долготрајна издржливост : Вградена батерија од 2000m Ah, силна моќност, долготрајна издржливост за да ги задоволите вашите дневни потреби, оставете ја музиката да слуша долго време. Мала големина : Мала големина, компактен и стилски, хуманизиран дизајн, едната рака може да се одржи, можете да носите во секое време и каде било. Автоматски се исклучува : Поддржува MP3, WMA, WAV, FLAC, APE автоматски се исклучува по 10 минути ако нема рачна работа и не е поврзан уред. Верзија за Bluetooth : V4.2 Rated Power : 6 Waudio Interface : 3,5 mm Интерфејсхаргирање напон : 5 Va Frequency Опсег : 20 Hz-20k Hz Ефективно растојание : Во рамките на 10 метри Капацитет : 2000mahwork Време : Прибл. 8hrweight : Околу 460g големина : 20*5.5*7.6cmstorage : 32gplay Формат : Mp3 , ДРУГИ ФУРСКИ ПЛАТНИЦИ : Поддршка Bluetooth/U Disk/TF картичка/Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра побарувачка во вашиот дневен живот и ужива музика во секое време и во секое време и Насекаде. Импресивно јасен и звук со целосен опсег. Долга издржливост : Вградена батерија од 2000m Ah, силна моќност, долготрајна издржливост за да ги задоволи вашите дневни потреби, оставете ја музиката да слуша со долга временска големина : мала големина, компактен и стилски, хуманизиран Дизајн, едната рака може да се одржи, можете да носите во секое време и каде било. *1 Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.1. Поради рачно мерење, оставете грешка од 2-3%. Пред да понудите, проверете дали не ви пречи.

За стоката

Слична стока во категоријата

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи �

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Scroll