Ново
ILAME 21CM 18CM WHITE 600 LED диоди 12V 400W Dimmable COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управувач Dimmer LED кокошка чип -лента сијалица)

ILAME 21CM 18CM WHITE 600 LED диоди 12V 400W Dimmable COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управувач Dimmer LED кокошка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

пајажина. пајажина. COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управувач затемнувач LED COB CHIP CHIP STRIP BULB_ Големина на производот : 210*180 MM._ Светло површина : 180*172 MM._ Енергија : 400 W (50 W всушност кога 12 V DC) _ Напред напон (DC) : 12-14 V_ MAX FORVER TEPTER : 8 A_ Емитувајќи боја : Кул бела (C.W6000-6500 K) _ Светла флукс : 100-130lm/W_ Агол на гледање : 120 степени.

За стоката

Слична стока во категоријата

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Scroll