Ново
СМ Ент. Каи Ексо - праски [Photobook a ver.] Албум+преклопен постер+дополнителен сет на фото -картички, SMK1323

СМ Ент. Каи Ексо - праски [Photobook a ver.] Албум+преклопен постер+дополнителен сет на фото -картички, SMK1323

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка (случаен 1 од 3) + мемориски филм (случаен 1 од 2). Доаѓа со 1 преклопен постер. Постерите ќе бидат прикажани само на производи купени за време на периодот пред нарачката. Ако поставите нарачка по датумот на објавување на албумот, постерот нема да се прикаже кога постерот ќе се распродаде. Доаѓа со збир на дополнителни двострани фото-картички на KAI EXO. (Подарок на продавницата за пазарот KPOP) испорачана од Кореја, Република 100% оригинална ставка. Ќе смета за табелата Хантео и Гаон (Семеен код : HF00822 LES001).

За стоката

Слична стока во категоријата

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Scroll