Ново
28мм од не'рѓосувачки челик внатрешни прстени за задржување 100 парчиња

28мм од не'рѓосувачки челик внатрешни прстени за задржување 100 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм). Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм. Ограничено отстапување : +0,50мм, -0,25мм. Дебелина : 1,2мм. Ограничено отстапување : +0,05мм, -0,13мм. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Количина на пакет : 100. Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм). Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм. Ограничено отстапување : +0,50мм, -0,25мм. Дебелина : 1,2мм. Ограничено отстапување : +0,05мм, -0,13мм. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Количина на пакет : 100. Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30,1мм. Ограничено отстапување : +0,50мм, -0,25мм Дебелина : 1,2мм. Ограничено отстапување : +0,05мм, -0,13мм материјал : 304 не'рѓосувачки челик.

За стоката

Слична стока во категоријата

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди Максимална

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

Scroll