Ново
JBL полнење 5 - Преносен Bluetooth звучник со IP67 водоотпорен и USB полнење - Teal & Charge 5 - Преносен Bluetooth звучник со IP67 водоотпорен и USB полнење - сина

JBL полнење 5 - Преносен Bluetooth звучник со IP67 водоотпорен и USB полнење - Teal & Charge 5 - Преносен Bluetooth звучник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4478.40

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 1 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 1 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и изолираниот рејтинг. Производ 1 : Функцијата Party Boost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук. Производ 2 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 2 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 2 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и отпорен на прашина. Производ 2 : Функцијата Partyboost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук. Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 1 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 1 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и изолираниот рејтинг. Производ 1 : Функцијата Party Boost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук. Производ 2 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 2 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 2 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и отпорен на прашина. Производ 2 : Функцијата Partyboost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук.

За стоката

Слична стока во категоријата

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Scroll