Ново
JBL полнење 5 - Преносен Bluetooth звучник со IP67 водоотпорен и USB полнење - Teal & Charge 5 - Преносен Bluetooth звучник со IP67 водоотпорен и USB полнење - сина

JBL полнење 5 - Преносен Bluetooth звучник со IP67 водоотпорен и USB полнење - Teal & Charge 5 - Преносен Bluetooth звучник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4478.40

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 1 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 1 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и изолираниот рејтинг. Производ 1 : Функцијата Party Boost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук. Производ 2 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 2 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 2 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и отпорен на прашина. Производ 2 : Функцијата Partyboost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук. Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 1 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 1 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и изолираниот рејтинг. Производ 1 : Функцијата Party Boost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук. Производ 2 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатори. Производ 2 : Долготрајната батерија испорачува до 20 часа време на игра. Производ 2 : Преземете го полнењето со вас каде било заради неговиот IP67 водоотпорен и отпорен на прашина. Производ 2 : Функцијата Partyboost ви овозможува да спарите два звучници компатибилни со JBL Partyboost заедно во стерео или да врзуваат повеќе звучници компатибилни со JBL Partyboost за навистина неверојатен звук.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

Scroll